Potencia

Acai Berry – cena, kde kúpiť, ako to funguje, kde ho kúpiť

Čo je Acai Berry?

Acai Berry je hroznovej podobné plody, ktorý je tiež známy ako superfood kvôli jeho rôznych zdravotných výhod, sa používa na liečbu niekoľkých zdravotné komplikácie, ako je úbytok na váhe, artritída, erektilná dysfunkcia, rakovina, vysoký cholesterol, detoxikáciu as rovnako ako zlepšenie celkového zdravotného stavu. Je dobrým zdrojom vlákniny, zdravých tukov a antioxidantov. Oni sú predávané vo forme zmrazených vlákniny, džúsu, kapsule a prášok sa vnucuje ako najefektívnejší doplnok stravy.

Ak má Acai Berry pochádza?

Acai berry rastie na Acai palmy; Jedná sa o starobylé ovocie, ktoré sa nachádza v Strednej Amerike a Južnej Amerike. To možno nájsť aj v krajinách, ako je Brazília a Belize. Má jedno semeno a má charakteristickú fialovú čiernej farbe. Plodom vyžaduje vlhkom prostredí, ako bažín prospievať. Po tisíce rokov, Amazonka dažďový prales bol growingAcai Berry.

Aké sú jeho možného zdravotné výhody?

Podľa výskumu, Acai Berry je bohatý na antokyanov, ktoré sú formou rastlinného antioxidantu, ktorá má schopnosť znižovať hladinu cholesterolu v krvi. Keďže sa jedná o superfood môže pomôcť stratiť a udržať váhu. Moderné kozmetické výrobky používajú Acai olej, pretože obsahuje antioxidanty, ktoré môžu poskytnúť zdravý lesk na koži. Je optimálny pre udržanie tráviaci systém čistý; bobule má silné detoxikačné schopnosti a je tradičným zdrojom vlákniny. Acai je tiež vysoký obsah kyseliny ellagovú a vitamínu C, ktoré potláčajú rast rakoviny. Štúdia ukazuje, že polyfenolické zlúčeniny, získané z acai zničenie rakovinových bunkovú proliferáciu o 56 až 86%.

Aké sú negatívy a vedľajšie účinky Acai Berry?

Mali by ste sa vyvarovať toto ovocie, ak ste citliví na acai alebo mať peľ môže spôsobiť allergies.Acai Berry niektoré nežiaduce účinky, ako je hnačka, chorý pocit, bolesti hlavy bolesť žalúdka, rovnako ako alergická reakcia s.

Nadbytok čohokoľvek spôsobuje nežiaduce účinky; je nutné vziať v Acai berry striedmo, aby sa zabránilo tieto nežiaduce účinky.

Odporúčané dávky a časovanie pre Acai Berry

Niekoľko dávkové formy sú k dispozícii, ako sú prášky, šťavy, kapsule, krémy, pleťové vody a kvapalín. odporúčania kapsúl dávkovanie sú typicky 1,000 mg raz alebo dvakrát denne s jedlom.

Acai šťavy možno užívať dvakrát denne, raz, keď sa prebudíte a raz pred spaním, asi 2 oz za deň.

Acai Berry doplnky

Existuje veľa produktov na trhu, ktoré tvrdia, že obsahujú Acai Berry, ktorý poskytuje vám kapsulami s 1500 mg čistého lyofilizovanej Acai prášok.

Acai Berry Interactions

Vezmi Acai berry doplnok po konzultácii svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. To môže komunikovať s protibolestivý lieky vrátane NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ako je alevo alebo ibuprofén.

Záver AcaiBerry

Acai bobule poskytujú antioxidanty a ďalšie dôležité živiny, ktoré sú dôležité pre vaše zdravie. Acai môžu byť konzumované surový, v nápojoch, ako sú šťavy, vo forme tabliet, energetických nápojov a krémov. pred prijatím doplnok Acai, ak už užívate nejaké iné lieky, obráťte sa na svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.

Súvisiace príspevky

  • Ak by som sa ťa spýtal, aké sú vaše obľúbené zeleniny bolo skoro určite by nezodpovedal “červenú repu.” Aj keď som sa pýtal … Viac
  • Ak ste sa ma pýtate na otázku: “Ako sa Epimedium extrahovať pomoc mužov s erektilnou dysfunkciou?” Chcel by som odpovedať aj … Viac
  • chlorogenové (CGA) Popularity a UsesThere niekoľko kusov marketingu, ktoré tvrdia, “zelený kávový extrakt”, … Viac

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...