Potencia

Aqua Disiac – Parfém s feromónmi cenou, oficiálne stránky, kde na kúpu, originálne, stanovísk

Parfumy s feromónmi Aqua Disiac (Aqua Disiac) je parfumovaný afrodiziakum, stimulujúce sexuálne vzrušenie v opačného pohlavia. Charakteristickým rysom týchto fondov je, že sú “skryté” pod vôňami známych značkových výrobkov (v súlade s “dvojčaťom” známych parfumov L’eau par Kenzo, Gucci by Gucci, Nina Ricci, atď.). Cieľom vašej pozornosti a nebude vedieť, že jeho vábenie s feromónmi. To robí parfum Aqua Disiac skutočnú tajnú zbraň, ktorá pomáha ľahko zviesť a nastaviť sexuálne náladu.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

osvetľovacie stimulácie

Koncentrát feromónov Aqua Disiac pôsobí ako stimulant svetla do mozgu, čo spôsobuje to, aby aktívne vysielať signály do orgánov, ktoré produkujú pohlavné hormóny. Aktívna produkcia estrogénu u žien a testosterónu u mužov zvyšuje sexualitu objektu v očiach opačného pohlavia.

Upozorňujeme, že nepleťte tieto duchov s drogami. Nemajú liečiť choroby, ktoré spôsobujú sexuálne poruchy. Ak chcete obnoviť sexuálne zdravie je potrebné brať lieky predpísané lekárom. Ale parfum Aqua Disiac vhodná pre sexuálne experimentovanie, čo môže prispieť k zvýšeniu sexuálnej “výkon”:

 1. Podávame na “host”, dať mu odvahu, odstrániť ostych.
 2. zatraktívniť človek a žiaduce pre opačné pohlavie.
 3. stimulovať libido mužov a žien, aby im chcú sex.
 4. Zvýšiť prirodzený sexuálnu túžbu, vzrušenie sa stáva dvakrát viac, než je obvyklé.
 5. Zvýšiť citlivosť mužov a žien, a tým posilniť ich pocit pri sexe.
 6. OL>

  Linková vôňou

  Parfém je k dispozícii v rôznych variantoch. Existujú možnosti pre mužov, tam je dámska vôňa. Nájdete nasledujúce možnosti:

 • Aqua Disiac Cannabis Pheromone

Docela korenistá vôňa konope extraktu a feromóny. Majú mierny tonizujúci účinok a dokáže rozveseliť a muža a ženu. Dominantné chuť konope je bylinný, s tónmi suché seno a orechy. To dáva parfum vrelé vôňu, perfektné melódie na horúci sex. Pôvodný nástroj box je k dispozícii v čiernej a zelenej, vo vnútri je čierna fľaša s bielym viečkom. Je tu možnosť pre ženy aj mužov.

Existuje mnoho chutí Aqua Disiac.

Parfém s feromónmi ich použiť mužom prilákať ženy. Aktívne stimulujú produkciu testosterónu, čo robí chlap v očiach krásnej dámy v tejto muža. Ako stimulácia produkcie androgénu nastane cez čuchové receptory, potom je úplne bezpečné a neporušuje prírodné hormonálnym. Vôňa je pižmový a veľmi príjemné. Originálnom balení Life Sexy Animal Musk je čierna fľaša s bielym vrchnákom, krabička by mala byť čierna s leopardí akcentmi.

Aqua Disiac divokej pižmo – pižmový-drevitá vôňa pre ženy s ľahkými tónmi Orchid a bobúľ. Veľmi pekný a môže byť použitý ako každodenný parfum. Dodatočný účinok – mierny nárast v pohlavného hormónu od hostiteľky. To zvyšuje svoju činnosť a hravosť, čo je viac atraktívne v opačné pohlavie. Aqua Disiac divoké pižmo je k dispozícii iba pre ženy. Originálne balenie ružová podlhovastý fľaša so strieborným uzáverom. Box zlatej farby s červeným písmom.

Tento parfum je klasifikovaná ako unisex, je vhodný pre ženy aj mužov. Vôňa je postavená zo známych prírodných afrodisiaco tóny ylang-ylang, oranžová, Palmarosa, vetiver, korením. Originál krabica s parfumom je čiernej farby so striebornými nápismi.

Erotické Elixir je iný parfum, ktorý môže byť použitý u žien a mužov. Vyrobený z éterických olejov ylang-ylang, škorica, verbeny, muškát, vetiver, zázvor. Vôňa stimuluje mozgovú aktivitu, ktorá oslobodzuje človeka od strachu, úzkosti, váhania. To núti ľudí istejšie a teda atraktívny pre opačné pohlavie. Originálne box je čierna so strieborným písmom.

K dispozícii sú voľby pre Aqua Disiac so slávnou vôňou.

Okrem týchto druhov liehovín, v rade zaujímavých vôní sú parfémy duplikát slávnej značky parfumov. Vonia rovnako ako oni sú, ale ešte pridal trochu feromónov pižma a jantáru, ktorá im zmení v reálnom afrodiziakum s obľúbenou vôňou. Taký Aqua Disiac je k dispozícii v nasledujúcich typov:

 • Nie. 1 L’eau par Kenzo.
 • Nie. 2. Čistý jed.
 • Nie. 7 Amor Amor Nina Ricci.
 • Nie. 8 Touch of Pink.
 • Nie. 10 J’adore Dior.
 • Nie. 12 Hugo Boss.
 • Nie. 13-Miss Dior Cherry.
 • Nie. 14 Nina Ricci Classic.
 • Nie. 15 Lacoste Classic.
 • Nie. 17 Gucci Eau de Parfum II.
 • Nie. 20 Ange ou démon.
 • Nie. 22 212 SEXY.
 • Nie. 25. Chance Eau Fresh.
 • Nie. 31 Aqua di Gio.
 • Nie. 33 Gucci Gucci.
 • Nie. 34 sen.

Je však cena bude drahšia ako nákup ready znamená Aqua Disiac, pretože všetky práce budú vykonávané v laboratóriu vo Francúzsku, kde pán Martin.

Ako používať pravidlá

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Návod na použitie parfumu nespôsobí žiadne ťažkosti. Ide o bežný parfum a nanáša sa podľa rovnakých pravidiel. To je najlepšie aplikovať na takzvaných “horúcich miest” – vzhľadom na vyššiu telesnú teplotu vôňa bude šíriť intenzívnejší. Tieto body zahŕňajú fossa pod ušnice, zadnej časti krku, dekoltu žien, vnútorná časť ohybu lakťa a kolena.

Inštrukcie tiež radí, aby sa dal trochu chuť na intímne oblasti (nie však na sliznice!), Potom pridáme korenie pri pohlavnom predohry. K dispozícii je tiež iný spôsob, ako používať parfum, ktorý nie je uvedený v návode: môžete pridať pár kvapiek parfumu do krému a rozotrite po celom tele, takže chuť sa rovnomerne na koži

.

Pred nanesením parfumu, je nutné prečítať návod.

Pánske a dámske parfumy s feromónmi, že je najlepšie, aby si alebo na internetových stránkach výrobcu (Sexy línia), alebo v internetovom obchode oficiálnych zástupcov. To vám ušetrí od falzifikáty a pomôže ušetriť. Skutočnosť, že obchody v centre parfumu sú predávané s obalom a na oficiálnych internetových stránkach, cena je takmer dvakrát lacnejšie.

Náklady finančných prostriedkov závisí od druhu parfumu. Klasický rad príchutí-stand-in nákladov od 285 do 550 …. Parfém s feromónmi vylepšených (Cannabis, Animal pižmo, Láska Elixir, atď) sú o niečo drahšie – v regióne 990 …. nástroje sú veľmi úsporné, takže jedna fľaša liehovín vydrží po dlhú dobu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...