Potencia

Aqua Disiac – Parfém s feromónmi cenou, oficiálne stránky, kde na kúpu, originálne, stanovísk

Parfumy s feromónmi Aqua Disiac (Aqua Disiac) je parfumovaný afrodiziakum, stimulujúce sexuálne vzrušenie v opačného pohlavia. Charakteristickým rysom týchto fondov je, že sú “skryté” pod vôňami známych značkových výrobkov (v súlade s “dvojčaťom” známych parfumov L’eau par Kenzo, Gucci by Gucci, Nina Ricci, atď.). Cieľom vašej pozornosti a nebude vedieť, že jeho vábenie s feromónmi. To robí parfum Aqua Disiac skutočnú tajnú zbraň, ktorá pomáha ľahko zviesť a nastaviť sexuálne náladu.

osvetľovacie stimulácie

Koncentrát feromónov Aqua Disiac pôsobí ako stimulant svetla do mozgu, čo spôsobuje to, aby aktívne vysielať signály do orgánov, ktoré produkujú pohlavné hormóny. Aktívna produkcia estrogénu u žien a testosterónu u mužov zvyšuje sexualitu objektu v očiach opačného pohlavia.

Upozorňujeme, že nepleťte tieto duchov s drogami. Nemajú liečiť choroby, ktoré spôsobujú sexuálne poruchy. Ak chcete obnoviť sexuálne zdravie je potrebné brať lieky predpísané lekárom. Ale parfum Aqua Disiac vhodná pre sexuálne experimentovanie, čo môže prispieť k zvýšeniu sexuálnej “výkon”:

 1. Podávame na “host”, dať mu odvahu, odstrániť ostych.
 2. zatraktívniť človek a žiaduce pre opačné pohlavie.
 3. stimulovať libido mužov a žien, aby im chcú sex.
 4. Zvýšiť prirodzený sexuálnu túžbu, vzrušenie sa stáva dvakrát viac, než je obvyklé.
 5. Zvýšiť citlivosť mužov a žien, a tým posilniť ich pocit pri sexe.
 6. OL>

  Linková vôňou

  Parfém je k dispozícii v rôznych variantoch. Existujú možnosti pre mužov, tam je dámska vôňa. Nájdete nasledujúce možnosti:

 • Aqua Disiac Cannabis Pheromone

Docela korenistá vôňa konope extraktu a feromóny. Majú mierny tonizujúci účinok a dokáže rozveseliť a muža a ženu. Dominantné chuť konope je bylinný, s tónmi suché seno a orechy. To dáva parfum vrelé vôňu, perfektné melódie na horúci sex. Pôvodný nástroj box je k dispozícii v čiernej a zelenej, vo vnútri je čierna fľaša s bielym viečkom. Je tu možnosť pre ženy aj mužov.

Existuje mnoho chutí Aqua Disiac.

Parfém s feromónmi ich použiť mužom prilákať ženy. Aktívne stimulujú produkciu testosterónu, čo robí chlap v očiach krásnej dámy v tejto muža. Ako stimulácia produkcie androgénu nastane cez čuchové receptory, potom je úplne bezpečné a neporušuje prírodné hormonálnym. Vôňa je pižmový a veľmi príjemné. Originálnom balení Life Sexy Animal Musk je čierna fľaša s bielym vrchnákom, krabička by mala byť čierna s leopardí akcentmi.

Aqua Disiac divokej pižmo – pižmový-drevitá vôňa pre ženy s ľahkými tónmi Orchid a bobúľ. Veľmi pekný a môže byť použitý ako každodenný parfum. Dodatočný účinok – mierny nárast v pohlavného hormónu od hostiteľky. To zvyšuje svoju činnosť a hravosť, čo je viac atraktívne v opačné pohlavie. Aqua Disiac divoké pižmo je k dispozícii iba pre ženy. Originálne balenie ružová podlhovastý fľaša so strieborným uzáverom. Box zlatej farby s červeným písmom.

Tento parfum je klasifikovaná ako unisex, je vhodný pre ženy aj mužov. Vôňa je postavená zo známych prírodných afrodisiaco tóny ylang-ylang, oranžová, Palmarosa, vetiver, korením. Originál krabica s parfumom je čiernej farby so striebornými nápismi.

Erotické Elixir je iný parfum, ktorý môže byť použitý u žien a mužov. Vyrobený z éterických olejov ylang-ylang, škorica, verbeny, muškát, vetiver, zázvor. Vôňa stimuluje mozgovú aktivitu, ktorá oslobodzuje človeka od strachu, úzkosti, váhania. To núti ľudí istejšie a teda atraktívny pre opačné pohlavie. Originálne box je čierna so strieborným písmom.

K dispozícii sú voľby pre Aqua Disiac so slávnou vôňou.

Okrem týchto druhov liehovín, v rade zaujímavých vôní sú parfémy duplikát slávnej značky parfumov. Vonia rovnako ako oni sú, ale ešte pridal trochu feromónov pižma a jantáru, ktorá im zmení v reálnom afrodiziakum s obľúbenou vôňou. Taký Aqua Disiac je k dispozícii v nasledujúcich typov:

 • Nie. 1 L’eau par Kenzo.
 • Nie. 2. Čistý jed.
 • Nie. 7 Amor Amor Nina Ricci.
 • Nie. 8 Touch of Pink.
 • Nie. 10 J’adore Dior.
 • Nie. 12 Hugo Boss.
 • Nie. 13-Miss Dior Cherry.
 • Nie. 14 Nina Ricci Classic.
 • Nie. 15 Lacoste Classic.
 • Nie. 17 Gucci Eau de Parfum II.
 • Nie. 20 Ange ou démon.
 • Nie. 22 212 SEXY.
 • Nie. 25. Chance Eau Fresh.
 • Nie. 31 Aqua di Gio.
 • Nie. 33 Gucci Gucci.
 • Nie. 34 sen.

Je však cena bude drahšia ako nákup ready znamená Aqua Disiac, pretože všetky práce budú vykonávané v laboratóriu vo Francúzsku, kde pán Martin.

Ako používať pravidlá

Návod na použitie parfumu nespôsobí žiadne ťažkosti. Ide o bežný parfum a nanáša sa podľa rovnakých pravidiel. To je najlepšie aplikovať na takzvaných “horúcich miest” – vzhľadom na vyššiu telesnú teplotu vôňa bude šíriť intenzívnejší. Tieto body zahŕňajú fossa pod ušnice, zadnej časti krku, dekoltu žien, vnútorná časť ohybu lakťa a kolena.

Inštrukcie tiež radí, aby sa dal trochu chuť na intímne oblasti (nie však na sliznice!), Potom pridáme korenie pri pohlavnom predohry. K dispozícii je tiež iný spôsob, ako používať parfum, ktorý nie je uvedený v návode: môžete pridať pár kvapiek parfumu do krému a rozotrite po celom tele, takže chuť sa rovnomerne na koži

.

Pred nanesením parfumu, je nutné prečítať návod.

Pánske a dámske parfumy s feromónmi, že je najlepšie, aby si alebo na internetových stránkach výrobcu (Sexy línia), alebo v internetovom obchode oficiálnych zástupcov. To vám ušetrí od falzifikáty a pomôže ušetriť. Skutočnosť, že obchody v centre parfumu sú predávané s obalom a na oficiálnych internetových stránkach, cena je takmer dvakrát lacnejšie.

Náklady finančných prostriedkov závisí od druhu parfumu. Klasický rad príchutí-stand-in nákladov od 285 do 550 …. Parfém s feromónmi vylepšených (Cannabis, Animal pižmo, Láska Elixir, atď) sú o niečo drahšie – v regióne 990 …. nástroje sú veľmi úsporné, takže jedna fľaša liehovín vydrží po dlhú dobu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...