Krása

Bluronica – cena a názory, vrásky

omladenie tváre, odporúča sa použiť komplex hyalurónovej kyseliny alebo hyalurónovej Forte, ktorý pomáha zastaviť proces starnutia a zvyšujú pružnosť tkanív. Toto sérum je z Bluronica so špeciálnou formula má jedinečné zloženie, takže si veľa pozitívnej spätnej väzby a má širokú popularitu v kozmetike.

Zloženie a účinok Bluronica vzorcom

Hyaluron Forte je k dispozícii vo forme biologicky aktívnych doplnkov potravín, špeciálne vzorca, ktorý umožňuje, aby sa dosiahli dobré výsledky.

o HYALURON základe Forte obsahuje nasledujúce zložky:

 • kolagén;
 • kyselina hyalurónová;
 • vitamínu C;
 • chondroitín sulfát.

Ak sa Bluronica s receptúrou po kozmetických procedúr či operácii, môže výrazne znížiť riziko komplikácií.

Sérum má taký farmakologický účinok na pokožku:

 • proti starnutiu;
 • regeneračné;
 • zvlhčujúce.

Ako vyplýva z posudkov, hyaluronovej Forte pomáha posilniť proces omladenie v tele a zbaviť sa drobných kožných chýb, bez toho aby sa uchyľovali k radikálnym metódam liečby. Obsah balenia BIOCOMPLEX obsahuje 30 mg tabletky. 1480 krajiny výrobcu sére je v Spojených štátoch.

Indikácia

Potom sa dodatok z Bluronica s vzorca odporúčaného pre takéto svedectvo:

 • suchá a blednutiu koža;
 • známky starnutia;
 • liečba sietnice dystrofia;
 • prevenciu deformácie pohybového systému;
 • prevencia komplikácií po peelingu alebo operácií;
 • Liečba žalúdočného vredu.

Okrem toho brať doplnok stravy možné ľudí, ktorí nosia kontaktné šošovky, aby sa zabránilo suché oči. Štandardná liečba je jeden mesiac, po ktorom si môžete dať pauzu a potom, ak je to nutné, opakujte kurzu. Musíte vziať jednu tabletu Bluronica so vzorcom v deň počas jedla a piť veľa tekutín.

Kontraindikácie použitie Bluronica

Je zakázané, aby tento komplex v prítomnosti:

 • individuálne intolerancia zložiek séra;
 • v priebehu tehotenstva a dojčenia.

Deti doplnok môže podávať len so súhlasom lekára.

The hyalurónovej komplex: akčný

Prostriedky pre omladenie pokožky, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú sú bezpečná alternatíva k plastickej chirurgii. Komplex obsahuje hyalurónovej gél aktivátor a sérum kyseliny hyalurónovej pre kožu. Základom tohto líčenia je kolagén. V normálnej zdravej osoby produkuje dostatočné množstvo tohto proteínu, ale s vekom alebo pod vplyvom určitých faktorov, jeho množstvo sa postupne znižuje. Preto je komplex kyseliny hyalurónovej pomáha obnoviť pružnosť pokožky a poskytnúť potrebnú výživu a hydratáciu. Tiež Bluronica obsahuje Amaranth olej a vitamíny. Olej obnovuje pokožku, zatiaľ čo vitamíny a minerály pre zlepšenie pleti a dodávajú pleti zdravý vzhľad.

Gél aktivátor hyalurónovej prijíma pozitívne stanovisko ako jedno z najlepších a najúčinnejších nástrojov v boji proti starnutiu pleti. Ak chcete použiť tento nástroj je určený pre ľudí, po 30 rokoch, kedy začína klesať tón tkanív. Gél pomáha výrazne vyhladenie jaziev, jazvy na koži a vyhladenie vrások a nasolabiálních záhyby.

v sére, ktoré je súčasťou zostavy, pri použití gélu napomáha k dosiahnutiu najlepšieho výsledku a má túto akciu:

 1. zvlhčuje pokožku;
 2. zvyšuje elasticitu tkaniva;
 3. uvádza regeneračné procesy;
 4. Zvyšuje tvorbu kolagénu;
 5. podporuje hojenie rán;
 6. Zosvetlenie pigmentácie.

indikácia pre použitie proti starnutiu kozmetiky je:

 • prítomnosť nosoústnych záhybov;
 • vrecia pod očami;
 • tvárové vrásky;
 • priehyb koža.

nemožno použiť komplex s kyselinou hyalurónovou v prípade alergickej reakcie je mimo základné súčasti a v priebehu tehotenstva.

Ako aplikovať prípravok na kožu

Užite si to omladzujúci komplex je ľahké, ale aplikovať kozmetický prípravok by mal byť iba suché a dôkladne vyčistenú pleť tváre. Takže všetky živiny bude prenikať hlboko do buniek, ktoré pomôžu zvýšiť účinok.

Použitie gélu alebo séra na vlastnú päsť, ale odporúča sa použiť prípravok na kožu dvakrát denne: ráno a popoludní. Po prvé, v dopoludňajších hodinách, môžete použiť gél aktivátor a potom vo večerných hodinách alebo v priebehu dňa pre mazanie sérum pokožky. Ak chcete získať kozmetické, výhodne pipety a potom ho vytlačiť na prst a jemne vmasírujte do pokožky. Potom môžete použiť výživný a hydratačný krém.

názory sér

Štúdie ukazujú, že séra a kozmetiky, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, majú vynikajúce anti-aging účinok a dostať sa vo väčšine prípadov kladné stanovisko. Mnohí s pravidelnom používaní séra alebo gélu pleť zlepšuje, drobné vrásky zmiznú a vrásky na koži.

Negatívne názory biologických látok alebo zložitých gialuronka do značnej miery súvisí s nesprávnym používaním týchto fondov alebo nerešpektovanie kontraindikácií ich použitia ,

Ako zlepšiť stav pokožky

V záujme posilnenia pôsobenia biologických agensov a komplexu, sa odporúča dodržiavať správne diéty. Užitočné zeleniny a ovocia pomôže kompenzovať nedostatok rôznych vitamínov a minerálov v tele. Okrem toho, pre zlepšenie stavu kože zvnútra, je možné, v prípade, že nápoj denne aspoň 2 litre čistej bez vody sýtené oxidom uhličitým.

Každý deň si môžete utrieť tvár s ľadom so zeleným čajom alebo bylinný odvar:

 • harmanček;
 • nechtík;
 • púpava;
 • šalvia.

Sklon k pigmentácii, je odporúčané, aby sa zabránilo priamemu slnečnému žiareniu na kožu a použiť skôr ísť vonku špeciálny krém s vysokým stupňom ochrany.

Než si kúpite pilulky, je vhodné sa poradiť s odborníkom, ktorý eliminuje možné kontraindikácie. Text. Kozmetička vám poradí, ako doplniť a aké nástroje môžete použiť, pokiaľ ide o typ pleti a indikácie

Autor: Maria Shikankova

Posúdiť článok:

Hyaluron.com “make-up

Takže radím prečítať Bluronica

Ako si vybrať krém s kolagénom pre tvár a telo

Čo akcia má čistý ZD kolagén

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...