Krása

Bustelle – názory a cena, komentáre, ako to funguje?

Masová kultúra nie je nijako zvlášť nevadí myslieť na ženskej krásy. Je to jednoduché: veľké prsia – to je de najdôležitejšia vec v žene. Nepôjdeme do diskusie o rozmanitosti ženskej krásy a primitívne tohto prístupu. Na konci, je čisto osobná záležitosť. A ak sa rozhodne, aby sa zvýšil jej prsia je jej pravá. Ale je možné dosiahnuť podobný cieľ bez chirurgického zákroku, za použitia krém apsidy?

Ohromujúca reklamné slogany Bustelle

Je to jednoducho úžasné začiatok: “Odporúčaná NTN, STS a prvý kanál”

ihneď jasné úrovni cieľovej skupiny, ktorý je navrhnutý tak je. “TV je vysoko odporúčané!” Em> – toto tvrdenie nebude hádať. To nie je nejaké vedecké výskumy a klinické nálezy a TV!

Samozrejme, že toto tvrdenie neopodstatnené. Takže situácia je dvojaký: na jednej strane chápem, že tieto odporúčania neexistujú, a na druhej strane, to je hlúpe, aby to dokázal. Vzhľadom k tomu, aj keď tieto kanály v skutočnosti odporučila, aby krém, to nenesie svedectvo v jeho prospech.

Ostatné práce nie je menšia rozkošná: “Make prsia záležitosťou hrdosti!” Em> – v pohode. Ako si môžete byť hrdý na niekoho iného úspech?

Ak je prsník je dobré najprv, že je to kvôli genetike. Ak sa prsia stanú vyzerať úžasne po krému, je to preto, že z výrobcov. Ale majiteľ poprsie byť hrdý? Všeobecne platí, že úspech je diskutabilné.

Bustelle obnovuje bunky

Potom nasleduje pokus o pridať trochu “vedy”. Okrem iného sľubuje, sa dozvedáme, že Bustelle “spúšťa aktualizáciu prsných buniek” .

Dôležité oznámenia pre marketérov Bustelle: proces obnovy buniek v našom tele beží bez nich. Takže kožné bunky sú kompletne zrenovovaný v roku 2-3 týždňov. A krém na tieto procesy nemá žiadny vplyv.

Všetky vyššie uvedené vytvára dojem, že predajcovia smotanové Apsis iste IQ svojich zákazníkov o trochu menšia ako Sparrow. A oni bezvýhradne veria televízie a možnosť vziať do úvahy veľké prsia ako jeho osobný úspech.

Ako sa zvyšuje prsia?

Tento opis opisuje princíp pôsobenia krému na zväčšenie pŕs. Ukazuje sa, že tajomstvo je v fytoestrogénov -. “efektívne analóg ženských hormónov”

Na prvý pohľad v poriadku. Estrogén skutočne podporuje rozvoj prsných žliaz – odber je prírodný analóg rastlinného pôvodu a všetko, zábal! Ale to je len na prvý pohľad.

V skutočnosti, nikto nezvyšuje hrudi, len čerpanie telo s estrogénom. To povedie k hormonálnej poruchy a strašných vedľajších účinkov. – napríklad zvýši riziko vzniku zhubných nádorov

Informácie výrobcov krémy nároku prsníka že našli dokonalé riešenie. Je fytoestrogén – to je ako estrogén, prírodné a bezpečné. Fytoestrogénov je nájdený v jablkách a pšenice, cukru a sóje v pive a vo väčšine z nich krémy na zväčšenie pŕs.

Prečo fytoestrogén zvyšuje prsia

Prvá . Rovnako ako trením fytoestrogénov na kožu môže spôsobiť, že telo k zvýšeniu rastu prsných žliaz? Aj v prípade, že fytoestrogény môžu zvýšiť prsia (aj keď to nie je), krém by musel jesť v miestnosti, nie rošt im svoje poprsie.

Druhá . Citácia Wikipedia:

 • “V súčasnej dobe sa ukazuje, že tieto obavy, ktoré sú spojené s hypotézou, že fytoestrogény môžu majú určité vlastnosti týchto estrogénu, alebo byť modulátory estrogénových receptorov v ľudskom tele, sú neopodstatnené”.
 • Tento záver sa vykonáva na základe klinického výskumu, Stroma a Busine, ktorý bol vykonaný v 200Bustelle a Bustelle999.

  Poučenie: ZARIADENIE fytoestrogén nie je rovnaký ako estrogén. To nemá vplyv na vývoj prsných žliaz. A ak sa náhle začal vplyvu, bol by to dôkaz zmien hormonálnej hladiny v tele. A to by sľubujú početné zdravotné problémy.

  Realitné recenzií krémového Bustelle

  Ukázalo sa, že z hľadiska vedy krém s fytoestrogénov prsníka nezvýši. Táto teória je potvrdená praxou :. Recenzia skutočných ľudí na Úšovice

  Základným predpokladom spätnej väzby je jednoduchý: krém je k ničomu – to je obyčajný podvod. 3 pocty, snáď zanechané fondov predajcov, celkový obraz nie je ovplyvnený. Priemerné hodnotenie Bustelle.94 skóre hovorí samo za seba.

  Medzi výhody niekedy uvedené zvlhčujúci účinok. Ale to rozhodne nie je výsledok, ktorý som očakávať, pri kúpe krém na zväčšenie pŕs.

  Zhrnutie Bustelle

  Krém na prsia Apsis – zbytočné nástroje. Mnoho inzeráty práca smiešne: fytoestrogén zvyšuje prsia. Nemôže mať vplyv na telo v zásade ak ho aplikovať na kožu a nie konzumovaný orálne.

  potešený mieste “Ottova”, kde môžete vidieť na skóre reálnych užívateľov. Potvrdzujú, že apsidy. – pravidelné hydratačný krém, ktorý sa predáva pod rúškom prostriedkov na zväčšenie pŕs

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...