Fialová tea Chang Shu na chudnutie - lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena
správy

Fialová tea Chang Shu na chudnutie – lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

V snahe o zdravie a krásu, ľudia sú ochotní použiť celý rad metód vplyvu na tele. V posledných rokoch sa výrazne zvýšil záujem o prírodné prostriedky zlepšenie zdravotného stavu. Medzi nimi sú často používané v bylinných čajov, ktoré sú známe pre svoje jemné, ale účinné kroky. Jeden z týchto čajov fialovej čaj Chang Shu.

Čo je to čaj Chang Shu

tibetský čaj sa nazýva Chang Shu je známy nielen pre svoje vlastnosti, ale aj pre jeho neobvyklú farbu. Keď varí, stane sa z neho jasne modrú farbu, a ak pridáte plátok citróna, bude nápoj zmení

farbu na purpurovú. Klasický čaj obsahuje iba sušia

kvetinami Klitoria Ternate. Rastlina rastie v celej južnej Ázii.

Môžete tiež počuť názor, že čaj čínsky čaj Chang Shu je v skutočnosti Thai čaj, kde jeho dlhoročná uctievanie, s ohľadom na čo najlepšiu liečivý nápoj.

Purple čaj Chang-Shu má veľa živín

Nápoj

Klitoria Ternate, ktorý je základom klasického receptu, je popínavá rastlina s jasne modré kvety. Vzhľadu, kvetina podobá vonkajšie ženské genitálie, pre ktoré rastlina dostala svoje meno v latinčine. Neobvyklá farba kvetov spĺňa prírodné farbivo anthocyanin.

Klitoria obsahuje nasledujúce látky:

 1. kofeín. Stimuluje centrálny nervový systém, posilňuje, zvyšuje účinnosť. S integrovaným prístupom môže byť použitý ako horiace nástroj tuku.
 2. Tannin. Zlepšuje tráviaci systém, čistí tráviaci trakt toxínov a toxických látok.
 3. dopamín. Normalizuje nervový systém, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Môže byť použitá na podporu tela pri depresívnych stavov.
 4. bioflavonoidy. Zodpovedný za normálnu funkciu srdca, pomôže vyčistiť cievy. Majú prevencii ochorenia celého kardiovaskulárneho systému.
 5. Katechíny. Prispieť k rozpadu tukových zásob a rýchle vylučovanie z tela.
 6. Antioxidanty. Pomôcť nájsť a neutralizovať voľné radikály, a potom odstrániť z tela.
 7. Voľné radikály spôsobiť mnoho zdravotných problémov, vrátane oni sú zodpovední za následok rýchlejšie starnutie.
 8. triesloviny. Protizápalový účinok.
 9. Cleotide. Majú antibakteriálne účinky.
 10. saponíny. Špeciálne rastlinné substancie, ktorá zvyšuje účinok iných látok.

Vplyv fialové čaj

V medicíne sa nepoužíva oficiálny čaj z kvetov Klitoria. Vo vlasti, tj., Tropické Ázie, odvary z koreňov sa

používajú na liečbu ochorení horných dýchacích ciest.

To je tiež použitý na farbenie ryže a ako korenie. Thais používať čaj z kvetov Klitoria ako povzbudzujúci prostriedok, ktorý pomáha regulovať nervovú sústavu, zmierňuje nespavosť a apatiu. Tento čaj je tu nazývaný “Anchang”.

Chung-Shu má priaznivý vplyv na mnoho orgánov a systémov

Prospešné vlastnosti čaju Chang-Shu

Na čaji, Chang Shu je veľmi široké spektrum účinkov na organizmus. Vďaka bohatým chemickým zložením, to môže byť užitočné pri liečbe a prevencii takmer akéhokoľvek ochorenia:

 1. Má stimulačný účinok. Nielen Thajčania, ale aj na celom svete používajú Chang Shu pre zbaviť poruchy nespavosť, depresie, spánok. Nápoj tóny a dodáva energiu, zvyšuje efektivitu. Zabraňuje vypadávaniu vlasov, posilňuje nechty, čo je menej krehký.

  LI>

 2. Používa sa pri liečbe cukrovky. Ovplyvňuje absorpcie tela glukózy, má hypoglykemický účinok.
 3. Ako protijed. Pleťová voda z infúziách Klitoria používa uhryznutím jedovatých hadov a iným hmyzom. Vnútri infúzie bol chrlí krv a ovplyvnil krvný obeh. Odvary premyje rany, aby sa zabránilo Gnote.
 4. zmierňuje krvné zrazeniny a bráni ich vzhľad. Môže použiť na zlepšenie videnia a liečbu očných ochorení.
 5. ovplyvňuje kardiovaskulárny systém. Čistí cievy od zlého cholesterolu, bráni ukladaniu cholesterolu plakety. Má hypotenzné vlastnosti, tj. Znižuje krvný tlak.
 6. Dobré pre trávenie. Podporuje vylučovanie škodlivých látok a dopravné zápchy, čistí žalúdok, črevá. Normalizuje metabolizmus, pomáha spaľovať tuk. Čistí črevá od parazitov, má mierny laxatívny účinok.
 7. našla svoje uplatnenie pri liečbe chorôb ženských a neplodnosti. Používa sa k normalizácii menštruačného cyklu, zmierňuje zápal. Obnoví libida, môžu byť použité v liečbe mužskej a ženskej neplodnosti.
 8. Eliminuje zápach z úst, bojuje krčnej infekcie, ústach.
 9. Drink čaj pri bolestiach hlavy, podráždenie, vysoko záťažové.

Exotic nástroj pre chudnutie

Mnoho žien na celom svete využilo Chang Shu

čaj na chudnutie. Jeho vysoká účinnosť k zníženiu hmotnosti sa skladá z mnohých užitočných vlastností.

Očista črevný trakt, ktorý má Chang Shu je neoddeliteľnou súčasťou v zložitom boji proti nadmernej hmotnosti. Vzhľadom k očiste prebytočných úspor môžeme normalizovať tráviaci systém, zlepšujú látkovú výmenu. To všetko nám umožní prijať ďalší veľký krok smerom k harmónii a krásu.

močopudné vlastnosti čaje sú zodpovedné za vylučovanie prebytočnej tekutiny, eliminuje opuchy. Niekedy nadbytok tekutín v tele môže pridať až 2-3 kíl, ktoré možno ľahko zrušili diuretiká a špeciálne diéty.

Stimulácia nervového systému umožňuje osobe, aby sa viac aktívny. Sedavý životný štýl je istý spôsob, ako získať nadváhu. Ak sa chcete zbaviť libier, budete potrebovať dobré fyzickej aktivity, cvičenie, námahe. Tea dodáva energiu a silu.

Proces chudnutia je často sprevádzaná frustrácia, agresivita, podráždenosť. Ak chcete pomôcť s týmto plechovka relaxačné vlastnosti a Chang Shu. Čaj reliéfy nervozity, starostlivo obnovuje nervový systém.

Purple čaj Chang-Shu má kontraindikácie

Kontraindikácie Chang-Shu

Modré čaj majú nízku toxicitu a nemá prakticky žiadne kontraindikácie. Avšak, pred použitím by ste mali konzultovať so svojím lekárom. Nápoj je možné za nasledovných podmienok:

 • tehotenstva a dojčenia;
 • detského veku;
 • individuálnu neznášanlivosť;

  LI>

 • nízky krvný tlak;
 • anémia.

Lekári

Cez zdanlivo zrejmé výhody thajskej nápoje, tam sú negatívne recenzie. Najčastejšie negatívnym o tomto nápoji sú lekári. Experti rozdelení na dva tábory :. Tých, ktorí pijú sú skeptickí, a tých, ktorí vyzval k opatrnosti vzhľadom k jeho vysokej účinnosti

Skeptici určite stratiť 10,20,30 alebo viac libier, piť niekoľko šálku čaju, nemožné. Pozitívne recenzie a vysokú popularitu títo odborníci veria v dobrej reklamný predmet.

Lekári, ktorí varujú pred príjmom čaju vďaka svojej vysokej účinnosti, naopak, nepopieram vlastnosti Chang Shu. Avšak rýchly zbaviť sa nadváhy, podľa ich názoru povedie k mnohým zdravotným problémy. Dá sa často počuť, že váha stratila čoskoro vráti vzhľadom k vlastnostiam organizmu.

Návod na použitie nápoja

Vedieť všetko o čaji Chang Shu, čo potrebujete vedieť a ako ju používať:

 1. varí nápoj z výpočtu 4-8 kvetov na 1 šálku vody. Zakaždým, keď je potrebné uvariť čerstvú várku. Pivovarnícke použitie teplota vody 80-90 stupňov, je potrebné počkať niekoľko minút potom, čo sa varí kanvica.
 2. Infuse čaj po dobu 10 minút.
 3. Inštrukcie odporúča vypiť nie viac ako 2-krát denne. Nápoj je spotrebovaná v ráno a večer.
 4. V hotovom nápoji môžete pridať med alebo citrón. Thais love piť tento čaj s limetkovou šťavou.
 5. OL>

  Pitie čaju by mala byť prísne v súlade s pokynmi, pokiaľ nie sú žiadne iné možnosti k dispozícii lekár alebo dietológ. Zdvojnásobenie dávky nie vždy vedie k posilneniu účinku.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...