Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to?

[Total: 0    Average: 0/5]

Dynamite silný aktivátor hryzenie, takže chytiť rybársky dynamit a nebáť pokút a rybinspektora. Koniec koncov, to je taliansky výrobok vyrobený na báze feromónov, po práve zaujíma jedno z popredných miest medzi atraktanty.

rybolov s Dynamite aktivátora hryzenie EFEKT prispieva k procesu vzrušenie a pôžitok z vonkajšej nadšencov.

História vytvorenie Dynamite

Základom vynikajúcu prácu, sú biologicky aktívne látky – feromóny, ktoré sú pridelené každému živému organizmu. Aj keď to má vplyv na všetky druhy morských a riečnych obyvateľov. Zvyšuje metabolizmus, ryba cíti silný hlad, zhromažďovania v kŕdľoch, prejdite na háku alebo návnada.
Táto látka sa syntetizuje talianskych vedcov v roku 2011. Viedol vývoj Dr. Andy Moorom. Chemická zlúčenina zloženia a vlastností, v súlade s prírodným náprotivkom.

ppe gdget iphone1 1 Dynamite   aktivátor skus,
názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to? Potom s použitím syntetizovanej látky bola zahájená výroba atraktantu pod názvom Dynamite. Na syntetizovaných feromóny báze, koncentrovaný esenciálny olej. Každý pokovaná vrecko obsahuje 5 ml, každý balík obsahuje 5 paketov.

Naši ľudia vyčerpaný falzifikátov starať o probléme. Taký silný vplyv na ryby dynamitom – podvod, alebo nie? Rybári, ktorí používajú tento aktivátor bude reagovať jednoznačne. Ohromujúca práca je založená na pôsobenie feromónov, ktoré nútia ryby aktívne kŕmenie, a zhromaždiť vo veľkých školách.

Zloženie atraktantu Dynamit

Zloženie aktivátora je vyrovnaný a obsahuje nasledujúce látky:

  • spojivo je použitie rybej múčky;
  • dať vôňu a chuť, všetky druhy cukroviniek prísad;
  • rôzne silice lákajú korisť;
  • a samozrejme feromóny pôsobia na rybách ako kozlíku na mačky.

Zostatok každej zložky a pôsobenie kvapaliny – v tomto prípade úspechu každého rybárskeho uvoľňovaním. Tieto vlastnosti umožňujú nalákať ryby zo vzdialených miest. Prechod zo všetkých miest pôsobenia látky, ona ponáhľa k návnade. Nezabudnite, aby návnady s atraktant, úspešný rybársky vás bezpečne.

READ  Smoke Out - názory, cena, kde kúpiť, koľko to stojí

Ako používať aktivačný sústo Dynamite

EFFECT Dynamite rybolov použiť vždy a všade. Ale tam sú niektoré nuansy, ktoré by ste mali vedieť.

ppe rotherpy rt1 Dynamite   aktivátor skus,
názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to? Pozor falzifikátov, pamätať, tento atraktant sa vyrába len v kvapalnej forme v 5 balení v metalizované balení. Pre zaradenie do hotovej zmesi pozorovať podiel. Jeden sáčok sa zriedi v konečnom návnady, hmotnosť 2 kg, maximálne 2,5 kg. návnady môžete použiť vlastné, obchodového prípravy.

Teraz bude rybárčenie, budete mať suchej zmesi s aktivátorom. Na rybníku a zrieďte ju vodou z rieky a nalákať miesto.

V chladnom ročnom období, môžete použiť lákadlo čistý navlhčiť návnadu alebo nástrahu. K tomu, zrieďte sáčok v 200 ml vody z nádrže. V tomto okamihu, ryby rád zvieracie návnady a návnady, tak pomocou tejto metódy, bude vaša nádrž plná rýb. Hlavná vec -. Nevyklápějte pohár a naliať zmes, v tomto prípade nebudú hrýzť

Kedy, kde a kto loviť s Dynamite

Rybárstvo, s pomocou tejto látky môžu byť takmer všetky ryby z akéhokoľvek vodného toku. To môže byť more, rieky, jazerá – všade tam, kde bude úspešný a vyhľadávaný trofeje. Nie je závislé dravec alebo mierové ryby budú vždy nájsť hák alebo čaj.

Je dôležité, aby zhodnotila atraktantu, ísť do rieky so silným prúdom. V tomto prípade jeden paket nestačí. Ak chcete uložiť v tomto prípade, je lepšie, aby sa návnada s pomocou jemných sáčkoch, bude táto metóda umožní rýchlo vyčistiť návnadu. Môžete použiť metódu zmáčanie návnady alebo návnad.

V stojatej vody alebo rybníkov s pomalým aktuálnej spotreby je malý. Majte na pamäti, o správnom zavádzania príkrmov. Ale v každom prípade, jeden sáčok stačí. 5 – 7 úspešný rybolov tak ako tak

Na záver hlavné body

Ísť na ryby, nezabudnite vziať vrece dynamitu.

Making návnadu, udržať proporcie akékoľvek látky. Pamätať – čo nedostatočné množstvo, nebude lákať rybu na seba, a robiť nadmerné množstvo -. Buďte aktívny ryby, ale nie dávať pozor na svoj hák

READ  Parazax parazitov - oficiálne webové stránky, kúpiť hneď, recenzie, cena

Pozor falzifikátov, pamätať, atraktant sa vyrába iba v kvapalnej forme, balík 5 sáčkov. Kúpiť kvalitný výrobok z dôveryhodných predajcov, úspešný lov vám budú poskytnuté.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 163 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.