správy

Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to?

Dynamite silný aktivátor hryzenie, takže chytiť rybársky dynamit a nebáť pokút a rybinspektora. Koniec koncov, to je taliansky výrobok vyrobený na báze feromónov, po práve zaujíma jedno z popredných miest medzi atraktanty.

rybolov s Dynamite aktivátora hryzenie EFEKT prispieva k procesu vzrušenie a pôžitok z vonkajšej nadšencov.

História vytvorenie Dynamite

Základom vynikajúcu prácu, sú biologicky aktívne látky – feromóny, ktoré sú pridelené každému živému organizmu. Aj keď to má vplyv na všetky druhy morských a riečnych obyvateľov. Zvyšuje metabolizmus, ryba cíti silný hlad, zhromažďovania v kŕdľoch, prejdite na háku alebo návnada.
Táto látka sa syntetizuje talianskych vedcov v roku 2011. Viedol vývoj Dr. Andy Moorom. Chemická zlúčenina zloženia a vlastností, v súlade s prírodným náprotivkom.

Potom s použitím syntetizovanej látky bola zahájená výroba atraktantu pod názvom Dynamite. Na syntetizovaných feromóny báze, koncentrovaný esenciálny olej. Každý pokovaná vrecko obsahuje 5 ml, každý balík obsahuje 5 paketov.

Naši ľudia vyčerpaný falzifikátov starať o probléme. Taký silný vplyv na ryby dynamitom – podvod, alebo nie? Rybári, ktorí používajú tento aktivátor bude reagovať jednoznačne. Ohromujúca práca je založená na pôsobenie feromónov, ktoré nútia ryby aktívne kŕmenie, a zhromaždiť vo veľkých školách.

Zloženie atraktantu Dynamit

Zloženie aktivátora je vyrovnaný a obsahuje nasledujúce látky:

  • spojivo je použitie rybej múčky;
  • dať vôňu a chuť, všetky druhy cukroviniek prísad;
  • rôzne silice lákajú korisť;
  • a samozrejme feromóny pôsobia na rybách ako kozlíku na mačky.

Zostatok každej zložky a pôsobenie kvapaliny – v tomto prípade úspechu každého rybárskeho uvoľňovaním. Tieto vlastnosti umožňujú nalákať ryby zo vzdialených miest. Prechod zo všetkých miest pôsobenia látky, ona ponáhľa k návnade. Nezabudnite, aby návnady s atraktant, úspešný rybársky vás bezpečne.

Ako používať aktivačný sústo Dynamite

EFFECT Dynamite rybolov použiť vždy a všade. Ale tam sú niektoré nuansy, ktoré by ste mali vedieť.

Pozor falzifikátov, pamätať, tento atraktant sa vyrába len v kvapalnej forme v 5 balení v metalizované balení. Pre zaradenie do hotovej zmesi pozorovať podiel. Jeden sáčok sa zriedi v konečnom návnady, hmotnosť 2 kg, maximálne 2,5 kg. návnady môžete použiť vlastné, obchodového prípravy.

Teraz bude rybárčenie, budete mať suchej zmesi s aktivátorom. Na rybníku a zrieďte ju vodou z rieky a nalákať miesto.

V chladnom ročnom období, môžete použiť lákadlo čistý navlhčiť návnadu alebo nástrahu. K tomu, zrieďte sáčok v 200 ml vody z nádrže. V tomto okamihu, ryby rád zvieracie návnady a návnady, tak pomocou tejto metódy, bude vaša nádrž plná rýb. Hlavná vec -. Nevyklápějte pohár a naliať zmes, v tomto prípade nebudú hrýzť

Kedy, kde a kto loviť s Dynamite

Rybárstvo, s pomocou tejto látky môžu byť takmer všetky ryby z akéhokoľvek vodného toku. To môže byť more, rieky, jazerá – všade tam, kde bude úspešný a vyhľadávaný trofeje. Nie je závislé dravec alebo mierové ryby budú vždy nájsť hák alebo čaj.

Je dôležité, aby zhodnotila atraktantu, ísť do rieky so silným prúdom. V tomto prípade jeden paket nestačí. Ak chcete uložiť v tomto prípade, je lepšie, aby sa návnada s pomocou jemných sáčkoch, bude táto metóda umožní rýchlo vyčistiť návnadu. Môžete použiť metódu zmáčanie návnady alebo návnad.

V stojatej vody alebo rybníkov s pomalým aktuálnej spotreby je malý. Majte na pamäti, o správnom zavádzania príkrmov. Ale v každom prípade, jeden sáčok stačí. 5 – 7 úspešný rybolov tak ako tak

Na záver hlavné body

Ísť na ryby, nezabudnite vziať vrece dynamitu.

Making návnadu, udržať proporcie akékoľvek látky. Pamätať – čo nedostatočné množstvo, nebude lákať rybu na seba, a robiť nadmerné množstvo -. Buďte aktívny ryby, ale nie dávať pozor na svoj hák

Pozor falzifikátov, pamätať, atraktant sa vyrába iba v kvapalnej forme, balík 5 sáčkov. Kúpiť kvalitný výrobok z dôveryhodných predajcov, úspešný lov vám budú poskytnuté.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...