správy

Electricity Saving Box – cena, kde nakupovať, názory

Elektrina Saving Box – malé zariadenie, ktoré sú schopné (podľa predajcov a reklamy), aby sa znížili náklady na energiu 5 až 60%. Vysvetlenie princípu svojich akcií pre kupujúceho sú ďaleko od elektrického pohľadu dosť presvedčivé. Ale náš človek nie je tak naivný ako pred 20 rokmi. A on sa čuduje: Elektrina Saving Box je rozvod alebo pravda

.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

V propagačných materiálov a návod k elektrine Saving Box popisuje mechanizmus zariadenia a spôsoby jeho využitia. Aj tam nájdete tabuľku účinnosti, čo ukazuje, v ktorých prípadoch je najúčinnejšia a kde nemožno použiť. Silný argument pre predajcov je, že Box certifikátu elektriny Saving Europe, Kazachstane, na Ukrajine a Turecku. Čo by mohlo byť rozvod, ak osvedčenie?

Všimnite si, že elektrina Saving Box je len jedným z značiek “ekonomicky” elektrickej energie na trhu k dispozícii. Do rovnakej kategórie EkoEnerji (Turecko), SmartBoy, elektrina Energy Electric Power Saver, “Econometr”. Spravidla krajina pôvodu je Čína. Spája tieto zariadenia tvrdil princíp fungovania a efektívnosti. To isté pre nich a spínacie obvod :. Paralelne k záťaži, po metra, ale pokiaľ možno čo najbližšie k nemu

EkoEnerji, 25 W

Pozorný človek všimne Elektrina úspory Box a jeho analógy sú jedna obyčajná položka: Výrobca tvrdí, že úspory energie, možno vidieť iba na miestach s veľkým induktívnych záťažou. A toto tvrdenie je pravda.

Prvé náznaky, že účinnosť elektriny Saving Box je ďaleko od pravdy

úspora elektrickej energie pre mnoho rokov je globálna trend. Medzinárodná korporácie sa snaží, aby sa pri konzumácii energetických zariadení, tak lacné, ako je to možné. V tejto otázke existujú špecializované laboratóriá. A každé rozhodnutie v oblasti úspor energie sa rýchlo šíri medzi výrobcami a zdá sa, v značiek výrobkov. Odtiaľ vyplýva rozumný otázka: prečo nie je vidieť analógy Elektrina Saving krabice od spoločnosti Philips, Samsung alebo LG

?

“Úsporný” predávané prostredníctvom výhradných distribútorov. V rovnakej dobe, známy výrobca elektrotechniky prednosť práci prostredníctvom krajských úradov. Takže majú priamy prístup k predajcom a významnými spotrebiteľmi, môže poskytnúť im informačné, vedecké, konštrukčné a technickej podpory. Prečo výrobca elektriny Saving Box nevyužíva tento efektívny systém?

Elektrina Saving Box

Tretí bod je posúdiť účinnosť elektriny Saving Box sa zvyčajne vykonáva na základe zmeny prúdu v obvode (nie prístroje s ním). Akýkoľvek odborník vám povie, že zníženie celkového prúdu v sieti stále nie je jasne ukazujú na zníženie spotreby energie. Prečo nie spustiť priame meranie spotrebovanej elektrickej energie alebo činného výkonu? Nepoužívajú taká ošemetná spôsob odhaduje úsporu energie pri použití elektriny Saving Box pre rozvod potenciálnych kupcov.

V prípade, že vysvetlenie princípu “ekonomicky” ísť ďalej “know-how” a “neznámou efekt”, hovoríme o transformáciu jalovej energie (to nemá vplyv na hybnosť pult) na aktívny. Činná energia, na rozdiel od reaktívne, môže byť použitý pre transformáciu do iných foriem energie, ktorá sa nachádza na základe práce každého spotrebiteľa spotrebiča. Ale každý fyzik vám povie, že reaktívne energie môžu byť použité iba na vytvorenie elektromagnetických polí v indukčných kapacít (napríklad vo vinutí motorov). V iných druhov energie pre zapnutie nie je to nemožné. Existujú aj ďalšie vysvetlenie faktu, ktorý ľahko prehltnúť kupujúcich, ktoré chcú znížiť účet za elektrinu.

Doklad o rozvode elektriny Saving Box

Elektrické zapojenie prístroja je najlepším dôkazom o reklame pravda-in “ekonomicky”. Pre väčšinu z nich schémy som nemohol nájsť. Príjemná Výnimkou je elektrina Saving Box. Ak chcete na Internet nájdete jeho poňatie:

A čo vidíme? To je najčastejšia filtračné zariadenie z dvoch kondenzátorov s elementárne usmerňovača. V publikáciách Zistil som, že v prístroji je tiež zdrojom vyšších harmonických zložiek, ale v tomto režime nie je detekovaný. Zdá sa, že celá konštrukcia je určená na napájanie dve LED diódy, ktoré Shine na tele prístroja. – akési mini svetiel

len podmienečne užitočná vec v nej je kondenzátor, ktoré sú paralelne so sieťou. Pri správnej voľbe z charakteristík tohto kondenzátora sa uvedie motory (práčka, chladnička, ventilátor, atď.), Aby sa spotrebuje najviac reaktívny energiu efektívnejšie vytvoriť magnetické pole. To zbaví miestnej siete.

ALE: dávkovacie spotreby elektriny nereaguje na jalového výkonu. Sú to “cool” v pomere k spotrebe iba činného výkonu, ktorý je elektrina Saving Box v žiadnom prípade nemôže ovplyvniť.

teória, teória ale žiadny experiment môj dôkaz nie všetci sa zdajú byť rozumné. Pre experiment, nepotrebujú Hadron Collider, elektrónový mikroskop alebo niečo iné chúlostivý. Ja som pripojený rôzne zariadenia k sieti a merať spotrebu energie pomocou wattmetra a bez paralelnej prevádzky “elektrisiti seyving box”. Potom našiel rozdiel medzi spotrebou energie s a bez “úspor”. Napätie na vstupe bola 230 voltov.

  • Žiarovka 60 W – rozdiel 8,2% od začiatku roka
  • Elektrický ohrev 1000 W – rozdiel + 0,3%
  • žiarivka 11 W – rozdiel 18,3 percenta ​​LI>
  • elektroporátoru 1100 wattov – rozdiel vo výške -3,3%

Tak, vo väčšine prípadov spotreba energie pri zapnutí elektriny Saving Box zvýšil. Ale v jednom prípade, pri použití zariadenia s výkonným motorom, videl malú úsporu. Pravdepodobným vysvetlením povahy tejto ekonomike I vyššie citovanom – efektívnejšie motor spotrebúva jalovú energiu, ale prietokomer nie je považovaný

.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Ak chcete, môžete sa pokúsiť tento záver potvrdzujú samostatne. Ale nikdy som išiel na rozsiahlom experimente kvôli potrebe veľkého množstva merania a dostatočne výkonný dlhotrvajúci stres k domácej sieti. Už viem, že v prípade, že podstatný rozdiel, a ukáže sa, nebude to používať elektrinu Saving Box. Moderné metrov elektriny, ktorá spĺňa GOST R 52322 2005, by nemali byť náchylné k takémuto “Electricity Saving Box”.

distribútori mnohých modelov “ekonomicky moci” trvajú na tom, že zvýšenie energetickej účinnosti zariadenia v dôsledku vzniku vyšších harmonických. Ako nám fyzika hovorí vyššie harmonické nielen znižujú účinnosť motora a mnoho ďalších prístrojov, ale tiež výrazne zvýšiť výkonové straty v magnetických jadier. To bude obzvlášť viditeľné na príklade žiarivky.

Teoreticky by tieto prostriedky môžu byť dokonca spôsobiť rýchle zlyhanie energeticky úsporných žiaroviek. Vyplývajúce z generácie vysokých harmonických miestnych rezonanciou sú nebezpečné pre výbojkové svetelné zdroje, ale môže spôsobiť poškodenie a ďalších spotrebičov. Zvlášť vysoké riziko poslednú uvedenú “secretariatului” a nízke zaťaženie na sieti.

V určitých okolností kompenzačné kapacity “elektroperedacha” môžu znížiť spotrebu energie. Ale v prvom rade úspora efekt je spor, a za druhé, schéma zapojenia je, že vyhrá dodávateľa elektriny, ale nie pre spotrebiteľa. A posledná je najviac zraňujúce. Skutočné prínosy z Electricity Saving Box získať iba predávajúci. Kupujú tohto “inovatívne” zariadení v Číne za 4 $ za kus a predával nešťastné občanmi desaťkrát drahšie.

Existuje alternatíva k elektrine Saving Box?

Je, a to je dobre známe, že vás. Držte sa pravidla úspory elektrickej energie:

  1. Odpojte nepoužívané prístroje. Vždy majte na pamäti slogan “Leaving vypnúť svetlá!” Dlho nevedú spotrebičov v pohotovostnom režime. Ak si neželáte, bude musieť v budúcom pol hodiny, odpojte ich od siete. Tlačiareň, mikrovlnná rúra, počítač, atď. V pohotovostnom režime tiež spotrebúvajú elektrickú energiu, aj keď v oveľa menšom počte.
  2. Pri nákupe nových elektrospotrebičov dávať pozor na ich energetickú účinnosť. To je označované písmen anglickej abecedy. Čo je to písmeno bližšie k začiatku abecedy alebo viac tu sú písmená “A” a profesionáli po nich, tým lepšie.
  3. Ak používate elektrinu na vykurovanie (alebo ochladzovanie) ich domovov, postarať sa o zvukovú izoláciu dverí a okien. Poznámka možné zdroje straty tepla z bytu alebo domu.
  4. OL>

    zníženie nákladov na energiu vo svojich rukách, a nenechajte sa zmiasť tým, rozvodových predajcov elektriny Saving Box.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...