správy

Peruvian Maca – kde ho kúpiť a ako ich cena?

Peruvian Maca – za “super”, ktorý nevyžaduje dodatky, extrakcia a chemické manipulácie. Z peruánskej koreň maky robia dodatok, čerstvý preukázané, že stimulujú potenciu, normalizáciu spermophobia, posilnenie imunity, zvýšenie libida a prevencia neplodnosti. Pre mužov od 18 do 75 rokov dostane prášok -. Týmto spôsobom, ak existujú lekárske obmedzenie príjmu syntetické stimulanty energie

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Čo je Maca: opis prostriedkov

Called peruánsky ženšen Lepidium meyenii, latinský názov rastliny prijatého je podobný koreňu vlastnosťou života. To nie je tráva, Maca koreň sa podobá kvaka, koreň farieb – od žltej-zlato na červenú. Rastie na úrodných pôdach, nevyžaduje bohatú zálievku, ale potrebuje slnko.

Pestovanie Lepidium meyenii je dobre umiestnený v horách Bolívia, Peru a Argentína. Je na plošine od 3 do 4000 metrov nad morom “zlato Inkov” získava potrebnú vlastnosť, ktorá je oceňovaná v miestnom poľnohospodárstve (krmivo pre hospodárske zvieratá) a ľudovom liečiteľstve.

Video hodnota peruánske Maca – Retenčné vlastnosti po dlhú dobu. Mountain ginseng z Peru ukladajú do čerstvé, sušené, krajinu a nestratí liečivé hodnoty po celé desaťročia.

Zloženie peruánskej Maca

Extrakt peruánskej peruánskej Maca vo farbe odlišnej od farby prášku: v prvom prípade je z hnedého odtieňa, druhý šedobiela. Závisí na spôsobe prípravy koreňa, ale nemá vplyv na chemické zloženie. Aká je hodnota:

možnosť Zelenina Mukhamedov, odrody vitamínov A a C. Kyselina askorbová zvyšuje odolnosť organizmu voči infekciám, posilňuje cievy penisu, zvyšuje imunitnú odozvu v urogenitálnych ochorení. B1 stimuluje priechod nervových impulzov do penisu, stimuluje erekciu, minimalizuje možnosť rýchleho ejakulácia.

do zápalových procesov v močovej trubici, a montážne mocevic pomoc s opuchy. Normalizáciu funkcie reprodukčného systému, zvyšuje sexuálnu silu a vytrvalosť, zvýšiť účinnosť.

 • Thiokyanáty a glukozinoláty.

Pôsobí ako preventívne protinádorové činidlo. Zabrániť degeneráciu buniek v erekcie pre zníženie pravdepodobnosti hyperplázie.

Zlepšuje telu vlastné testosterón. V tejto súvislosti, zlepšuje reprodukčnú funkciu, zvyšuje produkciu spermií, urýchľuje aktualizáciu genetického materiálu. Zinok je nevyhnutný pri nízkej impregnácia kapacity, malé percento úrovne a kvality spermií.

zvyšuje citlivosť slizníc a nervových zakončeniach genitálií, predlžuje intímne akt poskytuje výraznú orgazmus. Látka zabraňuje prenikaniu infekcie v tele a znižuje pravdepodobnosť prenosu pohlavne prenosných chorôb.

Dáva bunky vitalitu a energiu, vám umožní stráviť kvalitný mužské pohlavie, zvýšenie trvania. Zložka vyžaduje rýchlu ejakuláciu, zlé plnenie penisu s krvou, častými zlyhá v posteli.

Zlepšuje látkovú výmenu, na pozadí posilnenie orgánov a systémov toxických látok a toxínov rýchlejšie z tela von. Stabilizuje náladu, rýchlejšie zotavenie z infekčných ochorení, bakteriálne prostatitis, uretritídy, balanopostitída.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

peruánskej Maca bohaté na vápnik, železo, bielkovín a sacharidov. Kvalitatívne charakteristiky zložiek upozornila urológov (andrologists) a terapeutmi. Majú súčinnosť pracovať ako samostatne, tak aj spoločne posilniť vplyv na telo muža, posilňuje, uvoľňuje skrytú silu a peruánsky Macang je možné vykonať pohlavný styk v každom veku.

Ako to funguje a ako užitočné Mac

Potom, čo v tele, zložky peruánskej peruánskej Maca cez sliznicu žalúdka a čriev do krvného obehu a šírenie orgánov a systémov. Ako afrodiziakum, v prvom rade, zvýšenie hladiny testosterónu, zvýšenie erekcie a libida.

Vplyv na potenciu Supplement zinok, vitamíny. Ich použitie v nervových zakončeniach a zlepšenie hormonálny stav. Peruánsky Maca znižuje žiaruvzdorného pauza, skrátenie doby zotavenia u mužov medzi Kotone. Thiokyanáty a glukozinoláty majú protinádorové vlastnosti, s BHP znížiť mieru rozšírenia erekcie a prevenciu hyperplázie.

Prášok extrakt Maca sú nepostrádateľné v zlom analýze spermy, nízkou spermií impregnácia kapacity. Zvyšuje rýchlosť pohybu spermií, má liečivé vlastnosti, stimuluje a tóny tela, posilňuje endokrinný a imunitný systém. Muž sa pridal životnej energie, stres, vytrvalosť kvôli anabolické pôsobenie rastlín a hromadenie myoglobínu vo svaloch.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Pre prostaty v akútnom štádiu peruánskej Maca pomáha znižovať dysuric príznaky počas 3-4 dni zmizne bolesť, pálenie a pichanie v močovej trubici. Časté výlety do kúpeľne znižuje, znižuje riziko AUR v BPH.

Čo je potrebné vziať do peruánskej Maca

Raw Mexické siaty je tradične používaný ako jedlo Indy 2000 rokov. To sa odrazilo v ich fyzické vytrvalostné konfrontácie a klimatickým podmienkam, potomkov. Po preštudovaní vlastnosti koreňovej lekára (urológ, endokrinológ), sa zistilo, že prášok pomáha pri ochorení reprodukčného systému, zníženie imunity, častými infekciami patológií.

Indikácie:

 • nízke libido;
 • menopauze u žien a mužskej menopauze;
 • psychologickej erektilnej dysfunkcie;
 • znížená účinnosť na pozadí nedostatku testosterónu;
 • oligospermia;
 • astenozoospermie.

Štúdie potvrdili vhodnosť vymenovanie maku v liečbe BPH. Ako ďalší prostriedok spolu s spazmolytiká, NSAID, a analgetiká, extrakt z koreňa zvyšuje účinok liečiva, ktoré odstráni príznaky v 2-3 krát rýchlejšie.

Existuje nejaká ujma a kontraindikácie peruánskej Maca

“Super” škodlivá, ak nadmerná konzumácia, blahobyt bude predávkovanie kofeínom alebo energetický nápoj (bolesť hlavy, nevoľnosť, žalúdočná nevoľnosť, nespavosť). Kardiovaskulárnych ochorení (vysoký krvný tlak, ateroskleróza, po cievnej mozgovej príhody a infarktu myokardu), peruánske Maca používať s opatrnosťou. Nežiaduce účinky nemožno vylúčiť, vo vážnych fyziologických porúch krvných ciev v penise, je tu riziko, priapizmus (bolestivá trvalá erekcia). Je zakázané používať Mac a destiláty s akýmkoľvek obsahom alkoholu!

Kontraindikácie:

 • organické impotencie;
 • mikrope- (prášok nezvyšuje člen);
 • neplodnosti u žien na pozadí malformácií maternice sa, vaječníky, obštrukcie potrubie;
 • rezistentné hypertenzia (trvale vysoký krvný tlak 14090);
 • mitrálnej insuficiencie, kardiostimulátor.

opatrne nápoj s tendenciou k alergickej reakcii s, vedľajšie účinky neznášanlivosti Maca prášok je vidieť hneď vo forme žihľavka, svrbenie, začervenanie kože a bublinky vyrážka. Prvé prijímacie peruánsky Peruánsky Maca je lepšie obmedziť 13 plnú dávku, ak je po 3-4 hodinách nežiaducim účinkom chýba, sa výrobok používa v súlade s pokynmi.

Existuje nejaký spôsob, ako nahradiť peruánskej Maca

Plné peruánskej náprotivky peruánskej Maca nie, to je vzhľadom k non-chemického pôvodu, a v prírode, sú identické v koreni zložení neexistuje. Podmienečne premýšľať ako kofeín, tanín (zelený čaj), Yohimbin.

Znalci zisťovanie výhod superfood, s uvedením jeho tonikum, regeneračné a terapeutické vlastnosti. Ak sa vezme peruánskej maky nie sú pozorované stres vplyv na srdce a cievy, komponenty koreňovej práce jemne, dlhé, zdravé erekcie žľaza.

Ako sa Maca peruánskej právo

jedna dávka pre mužov a ženy, podľa návodu na použitie, 5 g, sa môže meniť v rozmedzí od 3-6 g, v závislosti od veku, telesnej hmotnosti, individuálne rysy a účely. Ak je to potrebné, svetlo stimulácia pohlavnom styku je 3 g, ale v priebehu liečby lekárov odporučiť, aby vydržali dávku 5 g v dobe, v rozdrveného materiálu.

Výhodou práškovej forme v rýchlo rozpustí! Takže zložky peruánskej peruánskej Maca, pôsobiaci v čreve rýchlo absorbuje do krvi a v celom tele, preniká do buniek erekcie žľazy tým, že stimuluje reprodukčné a endokrinný systém, orgány prekrvenie.

vo forme prášku

dávkovanie prášku v jednej dávky 5 g denne do 20 g. Liečebná metóda, ingrediencie nestrácajú svoje vlastnosti po zmiešaní so studenou vodou, džúsom alebo sýtených nealkoholických nápojov. Make prášok v čistej forme a pridať ju do koláča, jedál šalátov. Horúcou vodou alebo čaj je lepšie piť. Vitamíny, minerály a neytralizuya účinok užívania peruánskej mak bude nižšia.

Rýchlosť prijímania prášku z týždňa až 6 mesiacov. s prestávkou 10 dní, opakujte podľa potreby. Pri zhoršení prostaty, nervového preťaženie, liečba genitálnych infekcií piť Peruvian Maca môže byť v 2-3 mesiacov. Ak je potrebné “super” ako profylaktické alebo ako regeneračný zložky, prášok sa 4-7 dní.

Kapsule

pilulka v rovnakých pomeroch ako prášku, aby kapsule jednoduchšie, ale rýchlosť nástupu účinku je znížená. Chvíľu trvá, než pre žalúdočné šťavy rozpustiť škrupinu.

Jeden dávka 1 kapsula denne vypiť nie viac ako 10-15 g účinnej látky (2-3 kapsúl) a piť vodu. Na liečbu patológií urogenitálneho systému -. Od 6-7 dní 2-3 mesiace, prestávka po dobu 10 dní a potom sa podľa svedectva doktora urológ. Neodporúča sa, aby sa peruánskej Maca na lačno v dávke 10 g nemožno vylúčiť žalúdočná nevoľnosť v dôsledku zvýšenej peristaltika, mierne zdvíhanie žalúdka, nepohodlie.

Koľko za ošetrenie

Trvanie kurzu peruánsky Peruánsky Maca odporúča aspoň 4 týždne. To je spôsobené kumulatívnym efektom bylinné zmesi. Chronických chorôb (prostatitídy, pyelonefritída), erektilná dysfunkcia, s vekom súvisiace pokles sacieho testosterónu superfood môže trvať až šesť mesiacov.

Základom pre príjem

Liečebná dávka

intoxikácie

5 g 2 krát denne po dobu jedného mesiaca

Oligospermia

10 g dvakrát denne po dobu 2-6 mesiacov.

Nízka imunita, nestabilné hladiny testosterónu

5 g ráno a večer po dobu 1-3 mesiacov.

znížené libido, zlé erekcie

5 g 2 krát denne po dobu 2-6 mesiacov.

Počas liečby by malo trvať niekoľko balíčkov na základe trvania príjmu. Takže, taška práškových peruánskej maku pri 250 g počas 50-krát alebo 25 dní. Pri výpočte kapsule. – balenie 60 ks, v dvakrát denne príjem bude trvať 30 dní

.

Rozvod, alebo nie: aké sú skutočné výsledky aplikácie

účinok prijatie prášku (kapsule), peruánsky peruánsky Maca muža hovorí, po 2-3 dňoch prijatí. Ale prvé výsledky môžu byť po 2-4 dávkach, ktoré sú vyjadrené v pocite moci, eufória, túžba vytvoriť, sa jednať.

Pri chronickej prostatitídy, adenómu alebo erekcie rakoviny niekoľko dní takmer nezmení zdravie. Za tejto situácie sa zrodil mýtus, že Mack je podvod, aj keď vinou superfood na to. Je to všetko v nesochetanie žiaduce a platný! Takmer 99% prostriedkov na rastlinnej báze muži chcú rýchleho účinku. – v jednom dni, ako sa zbaviť chronických ochorení, zmeny súvisiace s vekom a cítiť 60 rokov v dňoch 20.

randomizovanej štúdie prípravku

z dlhoročných pozorovaní Hugo Malaspina, doktor lekárskych vied základe praktizujúci v Lime, Peru, treba poznamenať, že u starších mužov s maku nepretržitej prevádzke v peruánskej jedlo zlepšilo celkové zdravie. V 92% prípadov, zvýšenej hladiny androgénov, 89% zvýšenie erekcie, stabilita penisu pri pohlavnom styku. Znížil prípady predčasnej ejakulácie, spermie počítať sa stal väčší.

Výsledky potvrdili Harry Gordon, terapeut z Chicaga, ktorí sa snažili účinok Maca prášku na seba a veria, že “super” je dokonalý analóg Viagra, ale žiadne vedľajšie účinky inherentnú syntetickej povzbudzujúci prostriedok. Tento nástroj je schopný zabrániť skoré hormonálne zmeny u mužov do 40 rokov, normalizuje rovnováhu steroidných hormónov, a tým tlačí mužskej menopauze.

Názory lekárov

Účinnosť Maca je optimálna sada prírodných stimulanty, adaptogénov. “Super” prášok maca – afrodiziakum, pomáha regulovať imunitný systém po infekčných chorôb. Očakávaný výsledok -. Pri pravidelnom používaní po dobu najmenej 21 dní, a chronickej prostatitídy, BPH, sexuálne poruchy od 1 do 6 mesiacov

dr. Myasnikov N. P., lekár-urológ (andrológ), SPB

V laboratóriu v priebehu testovania extrakte peruánskej peruánskej Maca odhalil jeho mimoriadnej adaptogénne vlastnosti, pevnosť prekročenie ženšen, eleuterokokk. Ako afrodiziakum suchého prášku Maca vplyvu na reprodukčné funkcie mužov lepší Yohimbin, oveľa menej syntetické sexuálne stimulanty.

Natalia Zubareva, KMN, výskumník

stanoviska men Maca peruánsky

S nástupom menopauzy znížil testosterónu, problémy v sexuálnom živote. Závislý na stimulanty Viagra, ale to bolo jedno-off a krátky efekt. V dôsledku toho, keď každý akt pohlavného styku požadované pilulku. Sexuálne terapeut napísal peruánskej Maca vo forme kapsúl, piť dvakrát denne po dobu aspoň 1,5 mesiaca. Do 2 týždňov, efekt bol slabý, len General sila zvýšila objavila aktivita. Potom som si všimol, že pri pohlavnom styku erekcii silný, s dlhou životnosťou, rýchlo odznie.

Michael Doras, 37 rokov, Novosibirsk, Europe

S diagnózou “benígnej hyperplázie prostaty” živé 8 rokov a pokúsili veľa finančných prostriedkov, ale zastavil sa v prášku peruánsky Peruánsky Maca (maca peruana). Vezmite denne ráno a večer po dobu 3,5 mesiaca, doktor povedal, a 6 mesiacov. piť. Raz za mesiac robil ultrazvuk, nie je pozorovaný rast žľazy, výlety do záchodu stanú menej časté, nie je tam žiadny pocit tiesne a nepohodlie v rozkroku.

Peter E., 67 rokov, Moskva

Negatívne spätná väzba od fóre podvedení spotrebiteľom

Negatívne názory on-line sú generované na pozadí nákupu falzifikátov, nerovnomernosť načasovanie prijatia či nepochopenie faktu, že “super” je bezmocný, keď genetické abnormality pohlavných orgánov. Je nemožné umiestniť peruánskej Maca ako všeliek na všetky choroby, a to najmä očakávať zotavenie z jediného príjmu.

poháre maca extraktu prášku superfood priniesol trucker, uviedol, že pomáha so zlou účinnosťou. Podvod je všetko zjedli niekoľko týždňov tri bol jeho nedokonalé spaľovanie a odišiel. Prestal piť, a nedávno som našiel na oficiálnych stránkach a v porovnaní s tým, čo bolo prijaté. Ukázalo sa, že falošný, a preto žiadny vplyv! Objednať skutočné mmaky vo forme kapsúl, nápojov 2. týždeň, sila sa zvýšila, fyzicky odolné a žiadne poruchy, podráždenosť, a v posteli normálne.

Petrenko G. N., obec Karnauhova

Ako odlíšiť falzifikát

Pre odlíšenie peruánsku Macu od falošného chuť je ťažké, ale je to možné. Tento nástroj je vyrobený vo forme prášku, kapsúl a extrakt, skladovateľnosť nie je obmedzený. Posledná forma uvoľňovanie je ťažké kúpiť, to je menej dopytu z dôvodu svojej zvláštnu chuť a vôňu, ale má zvýšenú koncentráciu. Existujú lieky na základe Macy, oni pridali všetky druhy prísad a majú štatút potravinových doplnkov.

Originálne balenia:

 • Mack atmosféra (Lepidium meyenii), problém vo forme kvapiek na 850 g dávky za deň. – 3-6 kvapky (1,5-3 g)
 • Prášok sa vyrába niekoľko výrobcov potravinových doplnkov, často v flexibilných obalov s hmotnosťou 100 g v čierno-červeno-oranžové prevedenie, vonia.
 • MASA na SE, je populárny v športovej výživy tento extrakt kapsúl (500 mg) v banke.

Zložitosť výberu a riziká podvodu je, že pri predaji peruánsky Peruánsky Maca žiadny monopol, takže objednanie produkt na dôveryhodné online zdroj. Mac sa nepredáva v lekárňach, a kúpiť za ruku, zrejme sklame spotrebiteľa.

Koľko je peruánskej Maca a kde kúpiť náradie

Predajná lekární vstrebateľné neexistujú v dôsledku vysokých obchodných prirážok. Red Maca je lepšie objednať a zakúpiť na oficiálnych stránkach vydá požiadavku prostredníctvom špeciálneho formulára a potvrdzuje skutočnosť, že nákup zo strany prevádzkovateľa.

Predaj je poštou tresky alebo doručenie kuriérom doma. Parcel neosobné zachrániť inkognito, platba sa vykonáva po overení faktúry, osvedčení a jeho obsahu. Náklady na doručenie do krajín SNŠ je diskutovaná samostatne, počiatočné cena – ….

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...