Potencia

Prostalgene – cena, názory, kde nakupovať, komentáre

Prostalgene je kvapalná frakcia z rastlinných zložiek, vybraných v priebehu dlhého vývoja, určený na liečbu zápalového procesu v erekcie žľazy. Prostalgene je predávaný Lekári a urológovia ako liek č.1 z prostaty. Pôsobí ako súčasť hlavného liečenie ochorení, v pooperačnom období buď ako profylaktické. Analógy neexistujú a nie je vzrušujúce pre ženy. Niekoľko kvapiek liekov denne počas jedla poskytne očakávaný výsledok.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Zloženie a akčný Prostalgene

Prostalgene úplne rastlinného pôvodu bez zahrnutia chemických stimulantov. To poskytuje potrebné zabezpečenie pre orgány a systémy, znižuje záťaž na gastrointestinálny trakt, pečeň, ktorý umožňuje, aby dodatok k mužom s žalúdka, vredovej choroby žalúdka a čriev.

hlavné elektrické komponenty (extrakty) a ich charakteristiky:

 • vysušiť koreň koreňa sladkého drievka – stimuluje regeneračné procesy v montážnom žľazy, zlepšuje prietok krvi v kapilárach, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín;
 • list suché brusnice – dezinfikuje, tóny močového mechúra, pôsobí ako proti-zápalovú zložkou;
 • byliny Echinacea purpurea – bylinný imunostimulačné, stabilizuje makrofágy, zosilňuje odozvu na zavedenie baktérií, znižuje zápal v erekcie;
 • žihľava dvojdomá koreň – zlepšuje krvnú zrážanlivosť, posilňuje steny ciev, vyživuje s vitamínmi a bojuje proti infekcii;
 • tráva zlatobyľ – zmierňuje zápal v erekcii, znižuje opuchy, detoxikuje a posilňuje obranyschopnosť organizmu;
 • petržlen koreňová – pôsobí ako antioxidant, zabraňuje tvorbe abnormálnych buniek pri erekcie, znižuje zápal a opuch

.

Kyselina citrónová (zdroj vitamínu C), sorbát draselný, benzoan sodný a sukralóza (sladidlo), pôsobí ako dochucovadlá kvapky Prostalgene a zaistiť skladovanie v nadstavenom čase výrobcu. Je zdrojom glycyrrhizin a hydroxyskořicových kyselín, stabilizuje tvorbu inzulínu, má choleretic a silné antibakteriálne účinnosť.

Výhody a nevýhody Prostalgene

Hlavnou výhodou je jednoduchosť a nevtieravosť aplikácie. V porovnaní s tabletmi, čapíky alebo injekcie Prostalgene môžete len naliať lyžicu a pitie. Pri používaní sviečky nevyžadujú zdravotníka, ak človek nemôže sám robiť injekcie, žiadne psychické a fyzické (klystíry) nevoľnosti, as.

Kvapky Prostalgene mať synergie kumulatívne majetku, sú:

 • zmierniť opuch, bolesť a na zlepšenie toku moču;
 • pozastaviť vývoj zápalového procesu;
 • normalizovať endokrinný systém;
 • stimulovať imunitnú odpoveď na zavedenie baktérií;
 • zlepšenie metabolizmu;
 • zabrániť neplodnosť.

V pokladne pozitívnych vlastností Prostalgene možno pripísať normalizácii erekcie, schopnosť vykonávať pohlavný styk bez zlyhania zapaľovania a bolesti. Účinná látka užitočná pre prevenciu rozvoja impotencia, neplodnosť a obnovuje močového systému všeobecne. Pomáha doplnok stravy Prostalgene nízku účinnosť. Po obdržaní Prostalgene ako preventívne a terapeutické činidlo v počiatočnej fáze vývoja prostaty je možné pre malé dobu liečiť choroby bez nepríjemné lekárske postupy.

My len “sťažnosť” je dlhá Samozrejme, že 30 dní s odporúčanou znovu za 1,5-2 mesiacov. Urológovia pripisujú vlastnosti rastlinných extraktov, ktoré pôsobia na vzostupe, hromadenie účinných látok v tele.

Indikácie pre použitie Prostalgene

Viackomponentné roztok rastlinných extraktov Prostalgene znázornené vo veku 18 rokov. Mladí ľudia do 30 rokov ako vitamínových doplnkov, imunostimulačné a varovanie Prostatitída prostriedky.

Prostalgene je určený pre použitie ako:

 • biologicky aktívne potravinárske aditívum (zvyšuje účinok hlavného liečbe zápalu prostaty);
 • profylaktické (BPH);
 • doplnok k liečbe akútnej a chronickej formy prostatitídy.

Keď určil patológia – ako súčasť komplexu, pomáha zmierňovať nepríjemné príznaky, normalizovať toku moču. Pre odstránenie zápalu lézií sliznice uretry a močového mechúra.

Kontraindikácie Prostalgene h4>

Prostalgene nemôže byť použitý ako prípravok v monoterapii alebo s vysokou hladín PSA, rakovina je podozrivá alebo diagnostikovaná rakovina erekcie. Neodporúča sa v akútnom štádiu montáže, pretože aktívne stimuláciu krvného obehu vyvoláva väčší opuch.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

S opatrnosťou:

 • vyjadrený sklon k alergickej reakcii s;
 • precitlivení na jednej alebo viacerých zložiek kompozície Prostalgene;
 • progresívne systémové ochorenie (kolagenóza, tuberkulóza, roztrúsená skleróza, leukémia).

Nepite doplnok pre akútnej retencie moču, hľuza, fistula erekcie je erectionctomy. Alebo všetky prípady, ktoré vyžadujú radikálne operácie, nerieši ani oneskorenie v čase.

Ako sa Prostalgene: návod na použitie tohto lieku

Doplnok je k dispozícii v kvapalnej forme a v súlade s pokynmi, vezmite si ju upravene. Pre väčšie pohodlie, použite lyžičku.

Pre príjem jednorazové vziať 1 lyžička z potravinových doplnkov. Piť raz denne počas raňajok, obeda. V noci – opatrne, stimulačné vlastnosti kvapky Prostalgene môže spôsobiť nespavosť

.

Miera využitia doplnku je 30 dní v prípade potreby, alebo ako preventívny prostriedok, odporúča sa opakovať po 1,5-2 mesiacoch. Kvapky byť istí, že sa triasť pred použitím, anotácie, môže byť trochu sediment na dne sklených obalov. Neboli zistené žiadne výnimočné odporúčanie či radu lekárov-andrológia pre použitie Prostalgene pre prostatitídy rôzneho pôvodu, BPH.

Truth or: skutočné hodnotenie od odborníkov a kupujúcich

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Prostalgene – dopĺňať kumulatívny účinok, a preto nemožno očakávať okamžité výsledky, ako je tomu v prípade obdržania analgetiká alebo spazmolytiká. To dlhšom používaní je možné hovoriť o výsledkoch liečby. Hoci prvé pozitívne signály budú po 3-5 dňoch, ktoré sú vyjadrené v odstraňovaní bolesti, zlepšenie odtoku moču, odstránenie bolesti v močovej trubice kanála, znižuje počet nočných návštev záchodu.

Kto je výrobcom

Dcérska spoločnosť OOO “butyrin” sa nachádza v Moskve, jeho adresu možno nájsť na poli medicíny. Prostalgene sa zhotovuje na zakázku a pod kontrolou OOO “Unilife” v Novosibirsku, a tvrdia, že spotrebiteľ môže poslať do OOO “Strawder” prostredníctvom e-mailu alebo telefónu v Európe a Kazachstane.

Klinické štúdie

No liek pre mužov nikdy nechodia v predaji bez pre-klinickej testovanie. Prostalgene nie je výnimkou! Po skúmaní bioaktívne doplnok, sa vyznačuje tým, odborníci takto:

 1. 100 mužov 85 osôb (85%) s diagnózou chronickej prostatitídy sa zbaví znepokojujúce symptómy (bolesti, pálenie, svrbenie, opuchy a ťažkosti pri močení).
 2. u 78% mužov, ktorí berú Prostalgene, zlepšenú účinnosť, zvýšenie erekcie a zvýšené trvania sexuálne akty.
 3. V súlade s krvné testy, moču a ultrazvuk erekcie, 85% je pozorované po priebeh Prostalgene označený normálnu prevádzku žľazy.
 4. Po ošetrení symptómy prostatitídy nie sú vrátené v 98% prípadov.

Zhrnutie laboratórne a klinický výskum: zďaleka kvapky sú vhodné pre polyterapii chronickej prostatitídy, prevencia exacerbácií. Dobre fungovať v komplexnej liečbe urologických ochorení u mužov.

certifikáty kvality

Prostalgene je umiestnený ako potravinová prísada a vyrobiť množstvo 50 až 250 ml. Štátne klinické a farmakologické rada vzala na vedomie dodatok k ocenenie. BAD zapísaná v Roszdravnadzor a spĺňa všetky predpisy colná únia (TR UK 021/2011, TR UK 0222011).

Hodnotenie zákazníkov

Som vodiča a sú ohrození prostaty vplyvom dlhodobého pobytu v (opakujúce sa) sedu. Pred prvou “zvony” sa objavili 2 roky, išiel do doktora urológa, že predpísal mriežku prípravky, pokyny pre ktoré – kopa vedľajších účinkov. Partner ukázal modrej a bielej krabici, povedal, že používa Arenolol, pozitívny dojem a riziko poškodenia žalúdka a pečene. Piť druhý týždeň, ľavý nepohodlie v hrádze, menej pravdepodobné, že na spustenie na toaletu, zvýšená erekcia.

Roman Kustarev, 34 rokov, chronická prostatitída vo mne od mladého veku, chill erekciu a čas nebol vyliečiť akútny zápal. Teraz som trpí relapsu prostaty a adenóm. 4x ročne prechádza komplexnej liečby a súčasne brať Prostalgene. Láska: ľahké pitie, zmierňuje opuchy po dobu 3-5 dni, jet stáva silnejšie a dokonca účinnosť zlepšuje

.

Mikhail Potapov, 65,

Recenzie lekárov Prostalgene

Aktívne zložky dodatku Prostalgene hovoria samy za seba. Rovnako tak je vhodný pre mladých mužov ako preventívne a pre starších pacientov s existujúcimi urologických problémov. Podľa mojich pozorovaní, v priebehu roka kvôli vitamínov, protizápalových látok, znižuje zápal, zlepšuje erekciu. Opakujúce sa zápal prostaty je vzácne.

Dmitrij Orlov, lekár-andrológ (sexuológ), 25 rokov praxe

Jedinečnosť Prostalgene je synergia zložiek, čo je dôležité pri liečení urogenitálneho ochorení. Rastlinné zlúčeniny v kvapiek prírodnej, bez syntetické stimulanty erekcie nie je k dispozícii. Oni nepoškodzujú orgánov a tkanív, a teda žiadne ďalšie zaťaženie pečene, žalúdka a kardiovaskulárneho systému.

Pavel Georgiev, urológ, Almaty

Koľko je Prostalgene a kde kúpiť originálne nástroje

Doplnok stravy zakúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu. Je teda možné sa chrániť pred nákupom falzifikátov.

Niekedy Prostalgene si môžete kúpiť v lekárni, stretnúť na pultoch hlavných farmakologických sietí, ale politika spoločnosti je zameraná na priame interakcie “dodávateľa – kupujúci”. To je výhodné pre mužov, neexistuje nebezpečenstvo kontaktu s podvodníkmi a môžete si kúpiť na sklade, alebo s osobným zľavou pre veľké objednávky.

Mali ste na nápravu Prostalgene a kúpiť to urobiť znovu?

Vyjadrite svoj názor alebo otázku v poznámkach. Budete schopní pomôcť potenciálny kupca alebo získať odporúčanie od príslušného odborníka.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...