správy

Silane Guard – tekuté sklo, cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originálne, názory,

Dobrý deň, priatelia!

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Voľba ochranného náteru na karosérii. – záležitosť čisto osobné preferencie, finančné kapacity, vzťah k štvorkolesovej priateľa všeobecného

Tí, ktorí radi jazdia na špinavé auta alebo stráviť veľa času na umývanie auta, tento článok nemôže prečítať.

Tí, ktorí sa starajú o vzhľade železa, a pre ktoré je automobil. – nie je len dopravný prostriedok, ale kritériom úspechu v živote bude mať záujem o informácie

Tak!

Zameriame sa na tekuté sklo recenzií Silan stráže, ktoré za kontroverzné, pretože je zaujímavé pre svoj osobný test.

Sklamanie a nádeje minulého Silan gardy

Nie som jeden z fanúšikov čistoty, ale jazdiť po meste (ale do zeme taky) na špinavé autá považovaných za neslušné. Po mnoho rokov som si vyprali vozne, ktoré sa menia veľmi často, špeciálnej peny, šampóny, gély, pokrýva rôzne LWA, a to sa robí samostatne aj rúk skúsených odborníkov.

Výsledok bol slušný, ak nie jeden, ale významnú nevýhodou: po niekoľkých dňoch topánok nie je ustúpila a prach držal premyje telo v plnej sile. Potom, čo vyskúšali všetky existujúce odborné a ľudových prostriedkov, som narazil na zaujímavý reklamy.

Pozor! Informácie k tejto téme:

Pre inzerciu som zaujatý, veriť, že dobrý výrobok vždy nájde svoje kupca. Pochopiť, že zákony ekonómie sú tvrdé, ale nie tie rozísť s otravné letáky, ktoré sú odovzdávané na ulici alebo hodil do schránky?! Ja tiež … Ale nemohol majiteľ vozidla s 20 rokov skúseností prejsť novou japonskou technológiou, ktorý sa predáva za veľmi atraktívnu cenu a sľubné 8-12 mesiacov topánok a ochranu organizmu pred prachom, pieskom, špinou.

Pravda alebo fikcia?

Progress alebo trik marketingu?

som sa rozhodol vyskúšať kvapalina Silan Willson sklo stráž, ktorý robil tlkot srdca v očakávaní zázraku.

Japonská značka je známa pre pokročilých vývoja v oblasti ladenie, ale vlastník fľaša 95 ml som začal s nedôverou. Avšak, malé náklady – menej ako. … – a rýchlo poštovné (to, čo by sme si bez internetu?!) Zvýšil náladu pred prvým použitím

Byť občan dodržiavajú zákon, a starostlivé osobu, som si starostlivo prečítajte návod a pripraviť vozidlo pre leštidla:

  • umyjú šampónom telo;
  • usporiadané mikrotrhliny;
  • leštený povrch;
  • zbavil olejových škvŕn;
  • dal auto vyschnúť.
Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Nakoniec moment testu! Kvapalina je ľahko aplikovať na jednu časť tela s hubou, ktorý je súčasťou súpravy. Potom všetci ostatní. Po pol hodine sa vysušený roztok sa trela so špeciálnou látkou. K môjmu veľkému prekvapeniu, poľský ľahko rozptýlené na povrchu, bez toho aby museli vynaložiť veľa úsilia. Po ďalšej hodine môžete použiť a trieť druhú vrstvu. Fľaša je len niečo málo cez. Čo sa bude diať?

O šesť mesiacov neskôr, alebo súhrn šťastné motoristov.

Šesť mesiacov som strávil po nanesení na sklo, úplne zabudla na také veci, ako sú šampóny, peny, umývačka … Shine naozaj vydrží za každého počasia. Dažďové kvapky stekať na polymérnym filmom, takže špinavé šmuhy. Štrk piesok, ktoré padajú na dvere, nárazníky, batožinového priestoru, odskočiť, bez toho aby dochádzalo k najmenšej škody. Raz som musel tvrdo pracovať štetcom, utretie kvapkala farby (začal som domáce opravy): Poľský absolútne nevymaže, udržiavanie trblietanie, iskrí pod slnečnom svetle so všetkými farbami dúhy. Zapojte sa do kladných recenzií Vodné sklo Silan stráže.

Čo sa vám páčilo najviac?

  • prijateľnú cenu.
  • Pohodlné objem ampulky.
  • účinok Hydrofobizující.
  • Ekonomická rýchlosť.
  • Trvanlivosť povlaku.

Samozrejme, že existujú aj niektoré nevýhody: vozidlo musí byť dôkladne pripravená pred uplatnením leštidla, pokrytie šesť mesiacov neskôr, začína slabnúť, keď výrobca uviedol na obdobie 12 mesiacov ochrany. Prehnané? Pravdepodobne. Ale šesť mesiacov som sa nikdy nevrátil do umývačky, umyl auto sám, tráviť čas a peniaze na starostlivosť!

Použitie jednozložkové kvapalného silanu skla Guard založené na silikónu, nielen chráni telo pred poškriabaním, nepriaznivému počasiu, mechanickému poškodeniu, ale tiež poskytuje vozidlu dobre upravený vzhľad po dlhú dobu.

Takže ak má niekto pochybnosti – prijať, nebudete ľutovať! Samozrejme, nechať odkaz na oficiálnych stránkach, kde ku kúpe nástroja.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Vďaka tomuto blogu za možnosť podeliť sa o svoje výsledky s použitím tekutého silanu skla stráže.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...