Smartwatch V8 - hodinky, oficiálne webové stránky, kúpiť hneď, recenzie, cena
správy

Smartwatch V8 – hodinky, oficiálne webové stránky, kúpiť hneď, recenzie, cena

Ak chcete kúpiť chytrý hodinky nie je do najbližšieho

obchodu pre chleba ísť, a preto je veľmi dôležité pochopiť, ktoré chytré hodinky najlepšie kúpiť, mali by ste venovať osobitnú pozornosť kúpiť vysoko kvalitné a funkčné, ale zároveň čas nie je neobyčajne drahé kópií.

Je zrejmé, že k štúdiu bez výnimky, všetky funkcie a možnosti

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

najpopulárnejší chytré hodinky, nie je možné. Dobrou správou je, nebudete musieť robiť to, pretože teraz budeme prezentovať vašej pozornosti rating na SmartWatch 2019, v ktorom sme zaradili len tie najlepšie hodinky, ale len tie dobré by sme vynechal hodnotenie.

Je potrebné sa zamerať pri kúpe SmartWatch za cenu? Áno aj nie. Áno, pretože tento druh gadgets sú veľmi drahé, a najvyspelejší model môžete ich banálne nestačí financie, ale nie, pretože cena nie je určujúcim faktorom výberu.

Hodinky môže stať takmer $ 1,000, ale funkcie a možnosti dať modeloch viac low-cost segmentu. Tiež majte na pamäti, že si prajete vidieť v tomto gadget, absolútne nie prefinancovaním pre zbytočných funkcií.

Ako si vybrať inteligentný hodinky? H1>

by som mal povedať, že voľba chytrých hodiniek je veľmi náročná úloha, najmä ak si vyberiete túto gadget prvýkrát. Chcú kúpiť najdrahšie hodinky predviesť pred priateľmi, iní dávajú čipové hodinky vo všetkých ohľadoch, a ešte iní si chcú kúpiť chytrých hodiniek pre šport, pretože udržiavanie zdravého životného štýlu pre nich nadovšetko.

Na čo sa zamerať pri nákupe šikovný hodinky?

Materiál, z ktorého tiež skriňu. Väčšina low-end modely týchto gadgetov v 90% prípadov sa skladá z plastového puzdra, najmä chytré hodinky pre športové vyžitie. Kov je ďalší obľúbený materiál pre výrobu tela, ale najdrahšie hodinky majú keramický prípad.

Ak sa rozhodnete kúpiť chytré hodinky s keramickým prípade, byť pripravený, aby im zaplatiť veľa peňazí.

Form . To môže byť štvorcový, kruhový alebo obdĺžnikový. Niektoré chytré hodinky a všetky môžu byť zamenené s manuálnym analógové, ale je to len na prvý pohľad, pretože funkcie a vlastnosti najnovšie nepomerne nižšie.

Form hrá absolútne

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

žiadnu úlohu v tom, ako moderné tieto gadgets a tu si lepšie orientovať na vlastných preferencií.

Návrhy . Mohlo by sa zdať, že dizajn je tiež nie je najdôležitejším faktorom voľby, ale to nie je. Na rozdiel od analógových hodín, chytré hodinky sú nevyhnutným atribútom štýlu, ako je pás alebo kravatu.

Ak predchádzajúce výrobcovia chytrých hodín sa snaží zamerať na zlepšenie funkčnosti posilňovacích pomôcok, ale teraz si uvedomil, že Dizajn hrá zvláštnu úlohu v hodinkách sa stala populárnou medzi zákazníkmi, alebo nie. To je dôvod, prečo teraz ešte rozpočet model chytrých hodiniek vo vzhľade to môže konkurovať aj luxusných hodiniek v podnikoch s svetového mena.

páskového materiálu, . Keď si kúpite šikovný hodinky, je dôležité venovať pozornosť každému detailu, vrátane popruhu. Ak je telo popruh je vyrobený z kože, je dobré, ako lacný a úprimne slabé funkčné hodinky s týmito ramienkami sa nestane. Ale plast je rozšírená.

Tiež pásik môže byť vytvorený z nerezovej ocele a silikónu. Ak je aktuálna farba váš šikovný gadget vám nepáči, výrobcovia vzali do úvahy možnosť rýchleho náhradného pásku.

Ako sa hodinky budú v bezpečí . Najlepšie hodinky sú chránené špeciálnym “zafírovým sklom” , a tento materiál získal 9 bodov podľa Mohsovej stupnice. Viac sa podarilo získať len diamant je 10 bodov, čo je najvyšší rating. Poškriabať alebo nejako poškodiť, je takmer nemožné.

Poradie najlepších chytrých hodiniek 2019 H1>

Apple Watch Series 4

Výhody:

 • Vysoký výkon;
 • Drahé a krásny vzhľad;
 • zlepšiť predikcie srdcového rytmu;
 • veľa štýlových doplnkov
 • Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  UL> Nevýhody :.

  • EKG je k dispozícii len v Spojených štátoch;
  • Stále chudobný životnosť batérie;
  • Watch je drahé, aj keď, a inteligentný.

  Dizajn a farebnú schému

  Apple Watch série 4 sú najnovšie v rade chytrých hodiniek od známej firmy Apple, rovnako ako jeden z najprogresívnejších v našich špičkových smartwatches. Hodinky majú aktualizovaný dizajn a kľúčovým prvkom je o 30% väčší displej oproti tretej verzie. Z tohto dôvodu, rámové hodiny sú prakticky nevyskytujú.

  Spracované a kolieskom Digital Crown, alebo skôr jeho mechanizmus. Tiež koleso zdedil motor Taptič Engine, takže teraz, keď ju používať, ale bude cítiť ľahkú vibračnú odozvu.

  Apple Watch Series 4 je teraz k dispozícii v nasledujúcich veľkostiach: 40 mm (1,57 palca) a 44 mm (1,78 palca). Čo sa týka použitých materiálov veci, nové verzie sú k dispozícii v ocele a hliníka hodín. Vzhľadom k zvýšenému obrazovky bol prepracovaný voľby v prospech väčšej efektivity. Teraz sa na ne oveľa viac informácií než predtým.

  Funkcie

  Aj keď toto zariadenie nie je ideálne pre fitness, výrobca stále sa uistiť, že každý používateľ mohol použiť aplikáciu pre sledovanie dôležitých dát o vašej fyzickej

  aktivite. Patrí medzi ne spálených kalórií, prejdená vzdialenosť, počet krokov, čas cvičenia a ďalšie. Pre rozšírenie funkcie pomocou aplikácie tretích strán z Appstore.

  K dispozícii je nová tep čidlo, s ktorým hodiny možno vykonať EKG. Avšak zatiaľ čo táto funkcia, s výnimkou Spojených štátov, bol nefunguje.

  Hodinky má vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý bol tiež zlepšila a vďaka ktorej môžete prijímať hovory.

  Technické parametre Zobrazenie kapacitný dotykový displej AMOLED , 40 mm 1,57 palca / 44 mm
  1,78 palca ochrana ponorenie o hĺbke 50 m, zafírové sklo, Bezdrôtové technológie Wi-Fi (b / g / n) , Bluetooth 5.0, A2DP, LE, LTE, NFC, GPS, GLONASS snímače akcelerometer, gyroskop, tepovej frekvencie, barometer, senzor okolitého svetla , čo sleduje spálené kalórie, vzdialenosť cestoval, kroky, čas, fyzická aktivita, pulz, spánok, EKG Samostatné Li-Ion batérie až 18 hodín na jedno nabitie Operačný systém hodinky OS 5 práce s odlišné OC iOS

  Koľko a kde kúpiť?

  Pre koho?

  Vyhodnocovanie charakteristík týchto hodiniek, môžeme ich odkazovať na tieto kategórie:

  • najdrahšie;
  • najviac inteligencie.

  Fitbit Versa

  Dizajn a farebnú schému

  Model Versa je vylepšená verzia prvého prototypu inteligentného hodiniek Fitbit. Prvýkrát, keď výrobca nepodarilo dosiahnuť optimálne výsledky, vývoj druhého prototypu všetky nedostatky boli vyriešené, a spoločnosť sa podarilo dosiahnuť optimálnu úroveň dokonalosti, nové hodinky vyzerajú tak oveľa lepšie a krajšie.

  Vizuálne model Versa je podobný známych značiek chytré hodinky Apple Watch, vývojári urobili zaoblenú hranu tela, zatraktívnenie ich vzhľad. Hodinky sú veľmi tenký a kompaktný, sú vhodné na použitie v takmer každej situácii. V rozmedzí gadgets zahŕňa modely čiernej, striebornej a ružové odtiene, s popruhmi v rovnakom tóne základnej farby.

  Funkčnosť a schopnosti na Versa

  Gadget má silikónový pásik a dobrú úroveň ochrany proti vode, čo vám umožní neberie ho aj pri sprchovaní alebo krátkodobé ponorenie do vody do hĺbky nie viac ako 50 metrov. Podľa odozvy vody snímača sa nemení, a poskytuje dobrý výkon. Ak chcete aktivovať inteligentné hodinky má špeciálne tlačidlo HOME, čo značne zjednodušuje proces.

  V nastavení môžete aktivovať možnosť byť každý deň zobraziť rôzne motivačné nápisy. Komplexné integrované moduly a aplikácie môžu byť monitorované a štatistiky prekonať vzdialenosť, pulz, spálené kalórie a ďalšie akcie (k dispozícii 15 Tréningové režimy). Všeobecne platí, že pri správnom nastavení, hodinky poskytuje veľmi presné údaje, a to napriek skutočnosti, že sú to najdrahšie verzie inteligentných gadgets.

  Inteligentné Watch mať 2,5 GB vnútornej pamäte, ktorá môže byť použitá pre sťahovanie hudobných skladieb alebo použiť v rámci programu “Pandora”, “Deezer” (tieto programy sú hradené). K dispozícii je vstavané rádio.

  Technické údaje Zobrazenie Obdĺžnikový, dotykový LCD 1,34 palca Ochrana IP68, ponorné až do 1 m Bezdrôtová technológia Wi-Fi (b / g / n), Bluetooth 4.2, A2DP, LE, NFC, GPS, GLONASS Čidlá tepová frekvencia monitora, akcelerometer, gyroskop Pásové dát počet spálených kalórií, prejdená vzdialenosť, kroky, čas, fyzická aktivita, meranie tepovej frekvencie, spánok offline 145 mAh, v normálnom režime, hodiny bude pracovať až 96 hodín bez nabíjania batérie Operačný systém vlastnej konštrukcie Fitbit 2,0 pracovať s rôznymi OC so systémom Android, iOS rozmery 39,4 * 37,6 * 11,2 , hmotnosť 33 gramov

  Výhody a nevýhody

  Výhody:

  • vysoký výkon;
  • a veľké množstvo možností;
  • v prípade malej hrúbky;
  • a malá hmotnosť

  Nevýhody :.

  • malý počet podporovaných programov;
  • platené hudobné aplikácie.

  Koľko a kde kúpiť?

  Pre koho?

  Z hľadiska dizajnu a funkčnosti, tento prístroj je najvhodnejší pre mladých dospelých a fitness fanúšikov. Nízka hmotnosť a ergonomický, môžete ich použiť vo všetkých podmienkach, či spí alebo aktívneho pohybu.

  Garmin Vivoactive 3

  Konštrukcia modelu

  Hlavným vizuálnym znakom Vivoactive chytré hodinky 3 je, že sa nijako nelíši od bežných hodiniek. Pre väčšinu ľudí je tento faktor je jedným z najdôležitejších, tieto pomôcky sú vhodné pre každý štýl, ako šport a klasiky.

  Vivoactive Inteligentné Watch 3 majú zaoblený tvar, čierne telo a krásne oceľový kryt ako štandard. K dispozícii tiež model s puzdrom a opaskom v bielej farbe a matným čiernym otočným prstencom. Spodná časť krytu, ktorý je orámovaný snímača srdcovej frekvencie, z kovu, všetky ostatné prvky gadget z polymérnych zliatin s vysokou pevnosťou.

  Funkcie a vlastnosti Vivoactive 3

  Model 3 Vivoactive má vysokú úroveň ochrany proti vode, vydrží úplné ponorenie do vody (až do maximálneho tlaku 5 atmosfér). K dispozícii je špeciálny voľba pre sledovanie ukazovateľov v navigačnom režime. Gadget má dobré ergonomické vlastnosti, je doslova pol dňa nosiť na ruke, a úplne na to zvyknutí.

  Chytré hodinky sú vybavené vysoko kvalitné a citlivý dotykový displej, voliteľne bočné jednotke a na dotyk a mechanické tlačidlo. K dispozícii matice odozvy displeja pri stlačení v rukaviciach. Konfigurácia rôznych položiek menu sa vykonáva pomocou gadget, alebo pomocou špeciálnej aplikácie. Tiež displej matrix vytvorené podľa špeciálnej technológie, pamäť na pixel, takže obraz statický charakter nebude vybíjať batérie.

  Vivoactive Inteligentné Watch 3 majú NFC, ale interakcie iba s kartami a terminálmi podporujúce Garmin zaplatiť. Okrem niekoľkých funkcií športov, gadget dá zobraziť aj oznámenia týkajúce sa rôznych podujatí, a počasie. Stále schopní reakciu na oznámenie z rôznych instant messenger.

  Technické údaje Zobraziť Dotykový displej 1,2 palca koleso, rozlíšenie 240 * 240, podpora technológie pamäte-in-pixel Ochrana Glass odolné voči mechanickým vplyvom, ochrana proti prachu a vode Bezdrôtová technológia Wi-Fi (b / g / n), Bluetooth 4.1 LE Čidlá srdca tepu, kompas, akcelerometer, teplomer Pásové dáta ​​strong> počet spálených kalórií, prejdená vzdialenosť, kroky, beh, drepy, spánok, práce offline Lithium-ion batéria, pracovať až 168 hodín pohotovostného režimu až 13 hodín aktívneho používania , operačný systém individuálnu prácu s rôznymi OC so systémom Android, iOS rozmery 11,7 * 43,4 * 43,4 gramy hmotnosť 43

  Výhody a nevýhody
  Výhody:

  • atraktívny vzhľad;
  • vysoká kvalita spracovania;
  • šetrí životnosť batérie, poskytujú min od obrazovky;
  • široké športové funkčnosť.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...