StrongUp Gel na účinnosť – skutočných názoroch, ako na to – prísady

StrongUp Gel na účinnosť - skutočných názoroch, ako na to - prísady
StrongUp Gel na účinnosť - skutočných názoroch, ako na to - prísady
[Total: 0    Average: 0/5]

Príčiny problémov v sexuálnom Gingell StrongUp Gel. Prečo je to potrebné? Zloženie gélu. Stávka na “hormónov šťastia” .Does gél StrongUp Gel? Metóda aplikácie. Hormóny vo forme gélu? Prehľad

Príčiny problémov v sexuálnom živote

Pri súčasnom tempe života, dopravné zápchy, dostupnosť voľného porna, rôznych sexuálnych partnerov a na jeseň morálky, problémy v sexe chýba. Ak predtým jeho dostupnosť bola obmedzená viac, teraz, keď spadol všetky morálky -. Zvýšila, a dôvody, prečo sa v posteli môže dokonca milujúci ľudí nestane problémy

 • Problémy s erekciou a túžbou (vek, hormonálnych porúch, ochorenia)
 • zrútení v rýchlosti semyaizverzheniya
 • 7 1 StrongUp Gel na účinnosť  skutočných názoroch, ako na to  prísady

  Veľkosť a tvar penisu

 • Frigidita

  u žien

 • Anorgazmia

Gél StrongUp Gel. Prečo je to potrebné?

Je ťažké myslieť na akékoľvek iné oblasti života, ktorý môže produkovať taký nespočet komplexov ako intimity. Zábavný priemysel, pocit “beat”, s potešením hrať s touto tematikou, vytvára ešte viac fóbie: Čo keď som príliš krátka, príliš tenké alebo príliš mäkká

Čo keď to všetko ide príliš rýchlo, príliš nudné, ale stále nie je tak cool ako vo filmoch? A zrazu sa jej nepáči, a všetci kričia a stoná -? Obratné hranie a nič viac ..

Ak nemôže vzniknúť brutálny alpaky tieto otázky, v zásade, že obyčajní smrteľníci sú veľmi náchylné k takýmto obavám. Zvlášť ak za nimi skutočný príbeh o zlyhaní na milostnom prednej strane.

Tak Internet bude vždy nadbytok tovar, sľubuje, že nadviaže všetky aspekty súkromného života. Povedzme, stačí umiestniť svoju objednávku, a úspech je zaručený: ženy budú do teba blázon, tie šialené ženy a priateľov bláznivé závisťou. A výrečne, konkrétne myseľ, nie je to nutné – len kvapka štedrosti. Pokles veľkosti ….

READ  Prostalgene - cena, názory, kde nakupovať, komentáre

Ak však aj naďalej používať myseľ, potom je opis reklama začína spôsobiť určité problémy. Napríklad gél s názvom 100% prírodné a bezpečné . Ale ovplyvňuje produkciu hormónov – tj narúša hormonálnu rovnováhu tela. Či je možné a bezpečné podobný efekt?

Zloženie gélu. Stávka na “hormónov šťastia”.

Tak, tento gél sľubuje zrýchliť výrobu 4 hormóny, ktoré musia zlepšiť pocity počas pohlavného styku a orgazmu.

 • Serotonín.

  Onge “hormón radosti” – častým hosťom v zložení antidepresív. Informácie, ktoré zvýšenie serotonínu oneskorenie ejakulácie u mužov, to je pravda. K zvýšeniu množstva serotonínu v tele pomocou fyzické cvičenie, prechádzky v slnečného počasia a jesť sóju a mliečne výrobky, ryby a orechy. To vám dá oveľa lepšie výsledky ako Bing člen serotonínu.

 • Oxytocín. Produkovaný v hypotalame (časť mozgu). Často nazývaný “hormón lásky”, pretože mnoho ľudí spája oxytocín s citovú väzbu k blízkym. Znižuje úzkosť, vytvára pocit uspokojenia a nežné city. V lekárstve sa používa na vyvolanie pôrodu, čo spôsobuje kontrakcie maternice.
 • dopamín. Pocit šťastia a eufórie. Syntéza tohto hormónu dochádza v neurónoch – špeciálne bunky nervového systému. Na manipuláciu s dopamínu je postavený vplyv doplnok s a alkoholu na organizmus.

  1 1 StrongUp Gel na účinnosť  skutočných názoroch, ako na to  prísady

  Takže v prípade, že gél sa zvyšuje množstvo dopamínu, teda osoba po použití nástroja by mala pocit, ako keby opitý alebo vysokej.

 • endorfíny. Ďalšie hormón šťastia, ktorý je tiež produkovaný neurónmi v mozgu. Ak chcete zvýšiť úroveň endorfínov môže byť veľmi cenovo dostupné spôsoby: počúvanie vašej obľúbenej hudby alebo športu, jesť čokoládu alebo sexu … A potom je logické sa pýtať: je počúvať svoje obľúbené skladby alebo čokoládovú tyčinku pred sexom poskytuje niektoré neuveriteľné pocity?

Ak zhrnieme: Hlavný dôraz je kladený na 4 hormón, ktorý je zodpovedný za pocit šťastia, radosti a uspokojenia. Oxytocínu a dopamín je “ženské” hormóny, ktoré sa stále viac sa vyvíjali v mozgu žien a je nepravdepodobné, že dať ľuďom nový pocit pri sexe.

READ  Viagro - cena, kde kúpiť, ako to funguje

Tiež stojí za zmienku, je nedostatok obvyklý pre taký produkty pohlavných hormónov – testosterónu a estrogénu. Takže celková kompozícia je viac ako znižujúca než stimulujúci gél.

Má gél StrongUp Gel?

Problém je v tom, že tento nástroj nemôže fungovať ani teoreticky. Oxytocín, dopamín, endorfíny – všetky tieto

látky sú vyrábané v mozgu. Nehovoriac o péro endorfínu a oxytocínu a získať nezabudnuteľný sex. Tieto látky je potrebné “Push” v mozgu, nie penisu!

Okrem toho, samy o sebe, tieto hormóny nezaručujú výkonnosť všetkých reklamných sľuby. Tento hormón bomba by sa človek cíti “ukameňovaný” – ale to nezaručuje jasný sex. Okrem toho, tento gél by bolo treba do jedla alebo vstrekovanie vo Viedni, a nemali by byť lôžka do pohlavných orgánov.

Je v každom prípade nepredstavuje odporúčanie, je to porušenie hormonálnej pozadia tela nebezpečné a bude plná s nepredvídateľnými následkami.

Metóda aplikácie. Hormóny vo forme gélu?

Tipy pre využívanie fondov je konečne presvedčený, že tento gél nefunguje:

Posúďte sami. Dva výhradne ženský hormón (zdanlivo potešenie dostal obaja účastníci). Ale gél sa aplikuje na členovi, a potom len absorbuje. A kde v tomto príbehu je miesto pre kondómy? Alebo predajcovia prostriedky obhajovať pre nechránený sex? Nechcená tehotenstvo a pohlavne prenosných chorôb. – sú to maličkosti

Okrem toho, obchodníci sú konečne preč téme blázon a dať miesto tuku v popise, riekol: “Teraz už viem, kde herci sú tak veľké Dicks!” Em>

Čo? No, ja neviem, prečo herca veľkých kohútov. Inzerovať

4 6 StrongUp Gel na účinnosť  skutočných názoroch, ako na to  prísady

gél orgazmus a živý sex a potom veľkosť členov porno hercami? Tento druh nezmyslov? ..

Súhrn StrongUp Gel

stimulujúci gél StrongUp Gel-100% rozvod. Cieľom je, aby sa “šťastné hormóny” v členu úplne šialené. To nefunguje: Ak chcete zvýšiť úroveň endorfínov a serotonínu, brať antidepresíva, robiť cvičenia alebo jesť fazule. Týmto spôsobom sa hladina týchto hormónov, skôr než za použitia krémy alebo gély. Tieto hormóny mozog produkuje, nie je členom.

READ  Man Power - cena, kde kúpiť, gél

Polovica hormónov v gélu z veľkej časti určený pre ženy. Ale ako tieto hormóny sa dostane do svojho tela – je nejasný. Že väčšina dievčat preferuje pri sexe s antikoncepčnými použitia.

Na konci vidíme, že predajcovia gél StrongUp Gel nie je ani schopný písať s najväčšou pravdepodobnosťou popis je nehanbí veriť.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 198 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.