StrongUp Gel na účinnosť - skutočných názoroch, ako na to - prísady
Potencia

StrongUp Gel na účinnosť – skutočných názoroch, ako na to – prísady

Príčiny problémov v sexuálnom Gingell StrongUp Gel. Prečo je to potrebné? Zloženie gélu. Stávka na “hormónov šťastia” .Does gél StrongUp Gel? Metóda aplikácie. Hormóny vo forme gélu? Prehľad

Príčiny problémov v sexuálnom živote

Pri súčasnom tempe života, dopravné zápchy, dostupnosť voľného porna, rôznych sexuálnych partnerov a na jeseň morálky, problémy v sexe chýba. Ak predtým jeho dostupnosť bola obmedzená viac, teraz, keď spadol všetky morálky -. Zvýšila, a dôvody, prečo sa v posteli môže dokonca milujúci ľudí nestane problémy

Gél StrongUp Gel. Prečo je to potrebné?

Je ťažké myslieť na akékoľvek iné oblasti života, ktorý môže produkovať taký nespočet komplexov ako intimity. Zábavný priemysel, pocit “beat”, s potešením hrať s touto tematikou, vytvára ešte viac fóbie: Čo keď som príliš krátka, príliš tenké alebo príliš mäkká

Čo keď to všetko ide príliš rýchlo, príliš nudné, ale stále nie je tak cool ako vo filmoch? A zrazu sa jej nepáči, a všetci kričia a stoná -? Obratné hranie a nič viac ..

Ak nemôže vzniknúť brutálny alpaky tieto otázky, v zásade, že obyčajní smrteľníci sú veľmi náchylné k takýmto obavám. Zvlášť ak za nimi skutočný príbeh o zlyhaní na milostnom prednej strane.

Tak Internet bude vždy nadbytok tovar, sľubuje, že nadviaže všetky aspekty súkromného života. Povedzme, stačí umiestniť svoju objednávku, a úspech je zaručený: ženy budú do teba blázon, tie šialené ženy a priateľov bláznivé závisťou. A výrečne, konkrétne myseľ, nie je to nutné – len kvapka štedrosti. Pokles veľkosti ….

Ak však aj naďalej používať myseľ, potom je opis reklama začína spôsobiť určité problémy. Napríklad gél s názvom 100% prírodné a bezpečné . Ale ovplyvňuje produkciu hormónov – tj narúša hormonálnu rovnováhu tela. Či je možné a bezpečné podobný efekt?

Zloženie gélu. Stávka na “hormónov šťastia”.

Tak, tento gél sľubuje zrýchliť výrobu 4 hormóny, ktoré musia zlepšiť pocity počas pohlavného styku a orgazmu.

  • Serotonín.

    Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

    Onge “hormón radosti” – častým hosťom v zložení antidepresív. Informácie, ktoré zvýšenie serotonínu oneskorenie ejakulácie u mužov, to je pravda. K zvýšeniu množstva serotonínu v tele pomocou fyzické cvičenie, prechádzky v slnečného počasia a jesť sóju a mliečne výrobky, ryby a orechy. To vám dá oveľa lepšie výsledky ako Bing člen serotonínu.

  • Oxytocín. Produkovaný v hypotalame (časť mozgu). Často nazývaný “hormón lásky”, pretože mnoho ľudí spája oxytocín s citovú väzbu k blízkym. Znižuje úzkosť, vytvára pocit uspokojenia a nežné city. V lekárstve sa používa na vyvolanie pôrodu, čo spôsobuje kontrakcie maternice.
  • dopamín. Pocit šťastia a eufórie. Syntéza tohto hormónu dochádza v neurónoch – špeciálne bunky nervového systému. Na manipuláciu s dopamínu je postavený vplyv doplnok s a alkoholu na organizmus.

    Takže v prípade, že gél sa zvyšuje množstvo dopamínu, teda osoba po použití nástroja by mala pocit, ako keby opitý alebo vysokej.

  • endorfíny. Ďalšie hormón šťastia, ktorý je tiež produkovaný neurónmi v mozgu. Ak chcete zvýšiť úroveň endorfínov môže byť veľmi cenovo dostupné spôsoby: počúvanie vašej obľúbenej hudby alebo športu, jesť čokoládu alebo sexu … A potom je logické sa pýtať: je počúvať svoje obľúbené skladby alebo čokoládovú tyčinku pred sexom poskytuje niektoré neuveriteľné pocity?

Ak zhrnieme: Hlavný dôraz je kladený na 4 hormón, ktorý je zodpovedný za pocit šťastia, radosti a uspokojenia. Oxytocínu a dopamín je “ženské” hormóny, ktoré sa stále viac sa vyvíjali v mozgu žien a je nepravdepodobné, že dať ľuďom nový pocit pri sexe.

Tiež stojí za zmienku, je nedostatok obvyklý pre taký produkty pohlavných hormónov – testosterónu a estrogénu. Takže celková kompozícia je viac ako znižujúca než stimulujúci gél.

Má gél StrongUp Gel?

Problém je v tom, že tento nástroj nemôže fungovať ani teoreticky. Oxytocín, dopamín, endorfíny – všetky tieto

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

látky sú vyrábané v mozgu. Nehovoriac o péro endorfínu a oxytocínu a získať nezabudnuteľný sex. Tieto látky je potrebné “Push” v mozgu, nie penisu!

Okrem toho, samy o sebe, tieto hormóny nezaručujú výkonnosť všetkých reklamných sľuby. Tento hormón bomba by sa človek cíti “ukameňovaný” – ale to nezaručuje jasný sex. Okrem toho, tento gél by bolo treba do jedla alebo vstrekovanie vo Viedni, a nemali by byť lôžka do pohlavných orgánov.

Je v každom prípade nepredstavuje odporúčanie, je to porušenie hormonálnej pozadia tela nebezpečné a bude plná s nepredvídateľnými následkami.

Metóda aplikácie. Hormóny vo forme gélu?

Tipy pre využívanie fondov je konečne presvedčený, že tento gél nefunguje:

Posúďte sami. Dva výhradne ženský hormón (zdanlivo potešenie dostal obaja účastníci). Ale gél sa aplikuje na členovi, a potom len absorbuje. A kde v tomto príbehu je miesto pre kondómy? Alebo predajcovia prostriedky obhajovať pre nechránený sex? Nechcená tehotenstvo a pohlavne prenosných chorôb. – sú to maličkosti

Okrem toho, obchodníci sú konečne preč téme blázon a dať miesto tuku v popise, riekol: “Teraz už viem, kde herci sú tak veľké Dicks!” Em>

Čo? No, ja neviem, prečo herca veľkých kohútov. Inzerovať

gél orgazmus a živý sex a potom veľkosť členov porno hercami? Tento druh nezmyslov? ..

Súhrn StrongUp Gel

stimulujúci gél StrongUp Gel-100% rozvod. Cieľom je, aby sa “šťastné hormóny” v členu úplne šialené. To nefunguje: Ak chcete zvýšiť úroveň endorfínov a serotonínu, brať antidepresíva, robiť cvičenia alebo jesť fazule. Týmto spôsobom sa hladina týchto hormónov, skôr než za použitia krémy alebo gély. Tieto hormóny mozog produkuje, nie je členom.

Polovica hormónov v gélu z veľkej časti určený pre ženy. Ale ako tieto hormóny sa dostane do svojho tela – je nejasný. Že väčšina dievčat preferuje pri sexe s antikoncepčnými použitia.

Na konci vidíme, že predajcovia gél StrongUp Gel nie je ani schopný písať s najväčšou pravdepodobnosťou popis je nehanbí veriť.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...